Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járnál, lefeküdnél egy hiv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál, lefeküdnél egy hiv pozitív lánnyal?

Figyelt kérdés

Elég szomorú történet, így ismeretlenül könnyű megkérdezni, sajnos az életben ez nem ilyen egyszerű.

Tegyük fel találkozol egy lánnyal, aki minden szempontból az igazi.

És akkor kiderül, hogy hiv pozitív. Szakító ok?

Egyáltalán mikor közölje a lány a fiúval? Az elején, az első percben? Szia, Andi vagyok, hiv pozitív fertőzött. Van kedved ismerkedni? Így sajnos nulla az esély párkapcsolatra.

Ha később derül ki, akkor egy manipulatív szemét vagyok, aki játszik a másikkal.

Óvszerrel biztonságosan lehet szexelni. Az orális szex sem kizárt, abban az esetben ha nincs nyílt seb, gyulladás az érintett területeken, de ezzel nagyon kell vigyázni.

A gyermekvállalás is megoldható megfelelő vírisellenes kezelés mellett.

Szóval összejönnél egy hiv fertőzött, rendszeres kezelés alatt álló (a vírus így gyakorlatilag kimutathatlan), nem aids-es lánnyal?


2019. szept. 1. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
nem. vigye akinek kell, en aztan biztos nem vallalom be az egesz eleten at tarto dupla ovszeres ugyeskedest. nem megbantani akarlak, biztos lesz aki elnezi ezt neked, ha valoban beledszeret. en nem ilyen vagyok. en felnek, hogy elkapom. nyallal is terjed, nem? csokolozni se igen tudnek veled, szoval. kinyalni se igazan lehet teged. neem, nekem ez tul nagy ar.
2019. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy kétszer is meggondolnám. Ha tényleg jófej a lány, meg minden, akkor az ellensúlyozhatná a kellemetlenségeket.
2019. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Igen úgy korrekt ha már az elején közi valaki ha HIV fertőzött (ha nem is bemutatkozáskor, de legalább akkor amikor már kezd "komolyra" fordulni a dolog).

Az óvszer 100%-ban képes megvédeni a HIV-től is, alkalmi kapcsolatokban pont ezért mindig használjátok!

2019. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Hogyan fertőződtél meg?
2019. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mernék azt hiszem
2019. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem vagyok túl indiszkrét megkérdezhetem hogy lettél HIV fertőzött?Hány éves vagy?Mióta tart a betegség?
2019. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Ez kizáró ok.

Sztem fordított esetben, te sem járnál ilyen pasival

2019. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Illik közölni,nem szabad elvenni a döntés jogát
2019. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sajnos kizáró ok.. Rendben gumival védekezünk. És mit csinálunk ha kiszakad a gumi? Vagy ahogy te is mondtad, ha van egy seb a szádban? Bár nagyon nehéz, nem lehetetlen nyál útján is elkapni ha a partnerednek éppen le van gyengülve az immunrendszere
2019. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az orvosi konszenzus szerint kezelés alatt álló HIV+ személy nem fertőz, ha a vírusszám kimutathatatlan. Tíz éves kutatás alatt vizsgáltak meg vagy 1000 párt, ahol az egyik fél kezelt HIV+ volt, a másik fél HIV- és egyetlen fertőzés sem történt akár orál, akár anál vagy akármi is volt.
2019. szept. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!