Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is szeretitek az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szeretitek az ilyen csajokat?

Figyelt kérdés
Szeretem ha egy lány nem sminkeli tele magát mert szerintem az undorító szeretem ha van rajta egy kis háj persze nem a nagyon elhízott hanem tényleg a hason egy kicsi hogy meg lehessen fogni ne a csontjait erezzem. Na meg ez lehet furább de szeretem ha formás a vádlija ez fura?
2019. szept. 1. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura,mindenki mást szeret,te ilyen csajt keresel, én meg vékony,kislányos alkatut..nem vagyunk egyformák.F
2019. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többen szeretik a természetes csajokat.
2019. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
a sminket a fiúk nem szeretik. a többi pedig valódi csaj aki nem kínozza magát.
2019. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
"a sminket a fiúk nem szeretik. " Perszepersze. Csak egy jol sminkelt csajtol beleélveznek a gatyájukba. A smink nélküli egyszerü cunca meg észrevétlen marad.
2019. szept. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Pont leírtál engem:D

Úgy veszem észre sajnos hogy egyedi ízlésed van. 10L

2019. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó vagyok: 19L
2019. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es én ezzel nem értek egyet.

A sminket én ha csaj lennék csak ezért használnék, hogy valamilyen komolyabb bőrhibát/problémát eltüntessek.

De rengetegszer tapasztalom, hogy olyan csajok is sminkelik magukat akiknek ilyen problémájuk nincs.

2019. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

van lány akin jól tud állni a smink, persze csak akkor ha azt ízlésesen viszi fel (ismertem egy csajt aki hát nem volt egy szépség, de mindig úgy kikente magát, hogy csak rosszabb lett)

"Na meg ez lehet furább de szeretem ha formás a vádlija ez fura?" nem fura, de ha én azt mondanám ez fura, akkor az érdekelne téged? vagy inkább ami lényegesebb kérdés, ha azt mondanám fura, utána nem tetszene neked? neked ez jön be kész, ezeket nem te döntöd el, hogy mire gerjedsz és mire nem. nem vagyunk egyformák, és hogy őszinte legyek én nem tudom megérteni egyesek miért foglalkoznak azzal hogy másoknak mi tetszik vagy miért agyalnak azon hogy a többi ember mit gondolna valaki preferenciáiról.

a legokosabb dolog amit valaha az interneten olvastam egy külföldi oldalon írta anonimusz "anyway, what is it up to you? why do you care about literal strangers and their things that make them have a boner" (amúgy meg mit foglalkozol azzal hogy vadidegen embereknek mire áll fel a fäszuk"

2019. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné - igen vannak ilyen férfiak akiknek a természetes nők "jönnek be" nem pedig a művi plázacicák.
2019. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
A kevés smink nekem is bejön, de én pl kifejezetten a vékony kislányosabb csajokat szeretem.
2019. szept. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!