Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy felhivok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy felhivok egy lànyt a rosszlànyokról és egy férfi veszi fel a telefont?

Figyelt kérdés
Ki is nyomtam a fszba. Ha nem ér rà inkàbb ne vegye fel, de én vele akartam mindenképp beszélni. Nem suttyósàg ez??

2019. szept. 2. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%

Több oka lehet. Lehet, hogy párban hirdetnek és igy jött ki. Lehet, hogy egy F kezeli a telefont (általában ki szokták irni az ilyent). De lehet, hogy állt a bál és nem akartak vendéget fogadni. Lehet, hogy a csaj leállt és nem akar magyarázkodni.

Ha kulturáltabban telefonálsz (Nem pedig "Ki is nyomtam a fszba.") megkaptad volna a felvilágositást.

2019. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11%
Olyan esetben tudom ezt elképzelni, ha egy biszex "pár" hírdet, a lány ép akcióban volt, addig esetleg a férfi kezeli a telefont. Ilyen pároknál a nőknek sokszor van külön hírdetése is. Lehet, hogy az történt veled, amit írtam. Vagy valami lehúzós csajt hívtál, akinek egy vagy több férfi segít a vendéget "rábírni", hogy több pénzt hagyjon ott a kelleténél, kb.ami nála van. Évekkel ezelőtt olvastam ilyen beszámolót, hogy nem engedték ki a csávót, amíg nem adta oda a nála levő pénzt.
2019. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem én hibàztam!!! Normàlis fiatal csajnak tünt. Még ki volt emelve. Nem pàr volt, nem biszexek, semmi baromsàg nem volt az adatlapjàn.
2019. szept. 2. 20:07
 14/15 A kérdező kommentje:
Szóval valószinü tényleg a strici volt.
2019. szept. 2. 20:08
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Lehetséges, levelezni lehet vele, beszámolót enged? Nekem azok a lányok is gyanúsak egy kicsit, akik 0-24 elérhetőek, de se levelezés, se beszámolóra nincs lehetőség, ja és szinte mindent vállal, a leírásban meg túlzottan fényezi magát.
2019. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!