Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mi számít kicsinek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi számít kicsinek?

Figyelt kérdés
Nők válaszát vàrom, hogy szerintetek hány centi alatt számít kicsinek egy pénisz?

2019. szept. 3. 13:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

A csajom szerint az én farkam 16 centi... :D (megsúgom, valójában az enyém 13)

Ő azt mondta 10 alatt nem tudna vele mit kezdeni a pózok miatt. Arányosan nézve az a 10 centi kb 8 lehet XD

Szóval ennyit a nők szemmértékéről, többnyire fogalmuk sincs mi mekkora.

2019. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Iphon2020 ***** válasza:
91%
Mekkora farkakra gerjednek a nők. Nahh jó ezt nehezen hiszem. Az enyém nem nagy, átlagközeli, de eddig nem volt vele baj, sőt. Azért kíváncsi lennék egy 20-ás cerkával mit csinálnak a csajok. Bár most gondolkodok, hogy ahogy a mostani generáció farka “megnőtt”, lehet az átlag punci mérete is megnövekedett. Akkor lehet én csak kolompolnék egy menyecskében
2019. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

10 cm alatt vannak gondok, mert ha annál kisebb, azzal már nem tud örömet okozni a nőnek.

De megtermékenyíteni még 5 cm-rel is lehet.

2019. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20 22 meg 25 centi Hát érdekes egy sovány testből kiálló 19-19,5 ös olyan hatást kelt mintha minimum a combja felén túlérne érne Keressetek rá Dick Rambone,egy 20-22 meg mintha a combja háromnegyedéig ér és négyszer rá kell tudnia markolni egy nőnek.Férfi vagyok túlérek egy 100ml akármin.A legtöbb férfi jó ha a 75ml női deo(13cm levett kupakkal fújó nélkül) méretében van.Beszéltem nővel és ő mondta hogy a legtöbb férfi akivel volt(600-1000) mind kisebb mint 16-18.Ti meg 250ml taft hajlakk méreteket írtok(22-23cm)Iszonyat póni csődör szerszám.Melyik országban van ez?A legmélyebb nőt is 17,5-18cm mélyen éreztem úgy hogy még tudtam a a hüvelye legvégét nyújtani tövig tolva.Bocs de egy átlag 176 magas férfinél van vagy 30cm a combja ott egy 22-25 olyan mintha a térdéig érne.
2019. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt MÉRETŰ látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 CENTIS, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2019. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30nm alatt szerintem kicsi. Az már szűkös nagyon.
2019. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na igen. A nanométeres kategória az már más. Az tényleg elég kicsi.
2019. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!