Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Utálom a péniszem méretét....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a péniszem méretét. Szerintetek kicsinek vagy átlagosnak számít a 16 cm hosszú,5 cm vastagságú pénisz?

Figyelt kérdés
Eddig két barátnőm volt. Mindketten nagynak találták. Jelenlegi párom is nagynak találja, de én közel sem vagyok elégedett vele. Magyarországon, hol, mennyiért és mekkorára lehet műtéti úton megnövelni? A vastagságával rendben vagyok, a hossza bánt. Minimum húsz centiset akarok. Valaki innen esett már át műtéten? Ha igen, mesélhetne róla. Szívesen várok minden segítő véleményt. 27 éves vagyok.

2019. márc. 27. 19:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Hát te beteg vagy... Ha már ez nagy nekik, szerinted a 20 centi mekkora lesz? Sok nő félből elküld a francba vele.
2019. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
En is szeretnek 25cm-est akkor is ha a nok 99%-anaka nem jonne be. Meg tudlak erteni.
2019. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

komolyan mondom ezt a kérdést minden nap 10-szer felteszik

" 16 centis a pénizsem... nagyon ciki?"

" 16 centivel van esélyem barátnőt találni?"

" Lányok! mit gondoltok a 16 centis péniszről?"

Nem unjátok még?

2019. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
41%
A magyar átlag fél cm-el nagyobb(euban nekünk van az egyik legnagyobb,ha nem a legnagyobb), semmi gond nincs vele, ha neked műtét kell hát b-zd el a pénzed te szerencsétlen.
2019. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiszem el,hogy egy ekkora idiótának barátnője van.
2019. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miért idiótázol? Csak a saját szegénységi bizonyítványod állítod ki. Nők véleménye érdekelne.
2019. márc. 27. 19:29
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nagyon kicsi, nekem 18/6 cm volt inkabb levagattam es felrakattam egy 26/10cmstes sokkal jobb mert mostmar nem fer el a legnagyobb boxeremben sem.
2019. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Te tényleg szellemileg kihívásokkal kuzkodsz. 2 csajod volt s mindkettő nagynak találta. Vagyis itt a válasz. Rad se bíznék komolyabb problémák megoldását.
2019. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Te valóban idióta vagy.


Egyszer ezt írod: Nők véleménye érdekelne.


Előtte meg ezt:Valaki innen esett már át műtéten? Ha igen, mesélhetne róla.



Na szerinted melyik nő esett át műtéten? Idióta....

2019. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Még mindig te vagy az kérdező? Nem unod még a trollkodást?
2019. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!