Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a hosszú kiegyensú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a hosszú kiegyensúlyozott kapcsolat titka lehet a párok egyszer egyszer való félre járása nőhöz/férfihoz?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok? Igen tudom ez a megcsalás. Vagy csak egy kis csemege mind a két fél számára? Egy Kis kényeztetés, egymás tudta nélkül? Ki mit érez? Jártatok már így hogy a párotokat megcsaltátok csak egy kis szexuális együttlétert valaki mással de ugyanúgy szereted a jelenlegi párodat? Sőt még talán jobban? Vettétek észre hogy ilyenkor könnyebben mennek a dolgok?

Véleményeket kérem írjátok le ha szeretnétek köszi. Én 25


2019. szept. 3. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Én ezt inkább a kapcsolat " kivégzésének" tartom, nagyon kevés ember lenne képes emellett boldog párkapcsolatra.
2019. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Akármilyen görénység is, de ezért jártam egy ideig prostihoz. Utána sokkal boldogabb voltam a barátnőmmel. És nem éreztem három havonta egy alkalmat akkora bűnnek. Nélküle a sok feszültség hamar a kapcsolat végéhez vezetett volna.
2019. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mind a kettotoknek ment a lajk jel. Pont ezekre a tapasztalatokra lennék kíváncsi
2019. szept. 3. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatot nyilván nem építi a félredugás, de ha nem derül ki, még hasznos is lehet.
2019. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tudok olyan kapcsolati problémát, amit számomra megoldana, hogy félremegyek, nincs akkora étvágyam. Akkor már érzelmileg ki lennék csekkolva a kapcsolatból. Ha akkora szexuális összeférhetetlenség van, akkor valószínűleg nem lennénk együtt olyan sokáig.
2019. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nők inkább érzelmi alapon, a férfiak sokszor "hirtelen jött lehetőségként" lépnek félre. Előfordulhat, hogy a félrelépés okozta lelkiismeret-furdalás, a felismerés az adott párt közelebb viszi egymáshoz (ez esetben hallgass örökre a kalandodról), de nem ez a jellemző. Hanem, hogy a félrelépés mögött - ha az nem előre megbeszélt - az érzelmi, szexuális egyensúly megbomlása áll.
2019. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Én azt tapasztaltam, hogy megerősítette az inogó lábakon álló kapcsolatunkat az, hogy én felreleptem, holott tudom, hogy ez tisztességtelen volt. Nem derült ki, de én utána sokkal inkább éreztem, hogy mennyire szeretem a páromat, a megcsalás megerősített abban, hogy őt szeretem. De ettől függetlenül nem gondolom azt, hogy ez megoldás lehet egy kapcsolat fenntartására/javítására.
2019. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó két oldalú válaszok. Köszi mindenkinek
2019. szept. 4. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!