Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok olyan szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan szexpartner kereső oldalt, ami fullra ingyenes?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan szexpartner keresőt, ahol nem csak a regisztráció, de pl a az ünenezek, képek megtekintése is inygen van és nem kell külön fizetni érte.


Létezik ilyen oldal?



2019. szept. 3. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Korlátozottan.

Az eropolison napi 2 üzi ingyen van, a képeket korlátlanul nézheted és van élő chat.

Vagyaid.hu-n több ingyenes üzid van egy nap és a képeket is nézheted ott is.

2019. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a szexpartner keresők teljesen értelmetlenek.A regisztrálók többséges kamu.
2019. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Facebook🤷
2019. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az eropolis egy nagy kupac fos.., régebben használható volt,most már semmire se jó ha nem fizetsz.

A love.hu tűrhető.

2019. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem bevételt akarok generálni az oldalaknak, de miért fontos, hogy ingyenes legyen? Ha elmész egy nővel randizni és beültök valahova az első találkozón, akkor azt fogod nézni, hogy olcsó legyen, avagy óvszerből is a legolcsóbb márkát veszed?

Sok oldal kínál ingyenesen is lehetőségeket (ld. a fentiek), de ha igazán használni akarod őket nem csak napi 2 db levelet írni akkor bizony fizetni kell érte.

2019. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Goldengate.hu teljesen ingyenes,bár sajna még semmi nem jött nekem ott össze.42 178/78 Fejér megye.
2019. szept. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fizetős oldalakon is vigyázni kell, mert vannak beépített jó csajok. Én 53 vagyok, és állandóan 20 körüli bombázók írtak, hogy nagyon odáig vannak értem, nagyon szeretnének orális szexet.Hát ki az aki erre nem indul be?

A egyiknek be is dőltem még az elején, rengeteg üzit elküldtem, 500ft/ darabjával. Amikor találkozni kellett, akkor azt mondta, hogy neki még ez túl korai.Beszélgetni akart még. Na itt jöttem rá, hogy valami nem kerek.

Gondolhatjátok milyen számla jött.

2019. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!