Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartner keresőn ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartner keresőn ti hogy tudtok megbízni a potenciális partnerekben?

Figyelt kérdés
Nem a fizetősökre gondolok. Amikor beszélgetsz valakivel, és küld magáról képet az oldalon (arccal), honnan lehet biztosra tudni, hogy ő van rajta? Mert ha ő küldött, elvárja hogy én is küldjek neki, de mi van, ha félek tőle, hogy kamuzik visszaél vele? Ha pedig mégis igazi és a bizalmatlanságom miatt nem küldök, megszakítja az ismerkedést, akkor elbaltáztam egy hatalmas lehetőséget. Mert amúgy szép lányról van szó.

2019. szept. 3. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában azt figyeltem meg,hogy az esetek 95-98%-ban kamu az egész.
2019. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A szextárskeresőn a "szép lányok" vagy fizetősek, vagy kamuk, esetleg leszbi-biszexek. .

Nagy valószínűséggel netes kép, és valami kis hülyegyerek van mögötte.

2019. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Több képet küldünk, különböző helyzetekben. Esetleg videót. Meg olyan profilról beszélgetünk ahol látszik egymás képe, vagy más adatai
2019. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben. A csaj összes képe rejtve van. Ráírtam, hogy lenne-e kedve ismerkedni. Rögtön a legelső válaszában megdicsérte a farkam és megosztott pár arcos és egy fehérneműs képet. Furcsállom. Vagy tényleg nagyon tetszik neki a farkam, vagy szórakozik, de annak mi értelem lenne?
2019. szept. 3. 16:12
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
100% kamu profil. Vagy fizetős a csaj, esetleg chatbot aki vip előfizetésre akar rávenni.
2019. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ritkán jutunk odáig, mert a csajok nagy része ott kamu, vagy hirtelen lelép, amikor rájön, hogy komolyan gondolom. Nem véletlen, hogy 2 nővel voltam onnan együtt, mert tényleg partnert kerestek. Egyébként az első talit mindig valami nyilvános helyre szervezetem: kávézó, pub,stb.

Meg ennyi erővel a face-ről is bárki lenyúlhatja a fotódat. A vakrandik elég sz@rok :)

2019. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meleg pasi, aki több anyagra pályázik,vagy paygirl.
2019. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a bizalmi hozzáállás az fontos. Ugyanakkor nem garantál semmit sem.

Érdemes olyan képet küldeni, ami azért nem t éles, és annyira nem lehet egyértelmüen azt mondani, hogy te vagy rajta.

Személyes adatokat meg nem megadni.


De amúgy ilyen oldalakon olyan 40-50% kamus pasi, a maradék fele "kamus" csaj: csak beszélgetni akar valójában, de találkozó már nem jön össze. Aki komolyat keresne, az meg extrémet keres, vagy kigyúrt, luxuskocsis pasit, vagy extra méretekkel rendelkezőt. Ki marad még? Aki az ország másik felében laki, és talán, TALÁN! akad néhány, de azt már le is csapták a kezedről. Ez a szomorú valóság...

30f

2019. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Regelj egy másik accal, és találd be mielőtt írsz neki :D
2019. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ember,full kamu ez bot vagy egy perverz meleg.
2019. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!