Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban igaz, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy a legtöbb nő már 30 éves kora előtt túl van élete összes szexuális aktusának mintegy 80%-án?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt egy előző kérdésben olvastam, más kategóriában, de amúgy brutális. Felkeresve az oldal forrását ezt írták részletesebben:

"Kötelességünk feltételezni, hogy a férfi és női társadalom által potenciálisan elérhető szexpiaci értékek összessége megegyezik, hiszen megközelítőleg ugyanannyi férfi és nő él a bolygón. Emellett azt is feltételként köthetjük ki, hogy minden szexuális aktushoz 1 férfi és 1 nő szükségeltetik (a különböző fétisizmusokba most ne menjünk bele), tehát ha egy adott időintervallumon belül egy mintavételezett női csoport 1000 alkalommal szexel, akkor a férfiak halmazában szintén ugyanennyi légyottnak kell megjelennie."

Tehát az ábra szerint akkor a nők fiatalon nagyon sokat szexelnek, közel 4-szer annyit 30 előtt, mint utána? Legalábbis a legtöbb nőnél, átlagosan ez van?


2019. szept. 5. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon aránytalan. Inkább a partnereinek a 80%-án lehet túl.
2019. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokra igaz akik 30 éves koruk után már csak szexuális partnereik 20% fogják "elfogyasztani"
2019. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nalam nem jott be

16-30 eves koromig volt osszesen 4 partnerem vagyis 14 ev alatt ennyi

16-20 evesig csak ritkan mert tinikent suli mellet csak igy volt ido ra.

20-30 evesig a fele idoben nem volt parom se partnerem ...


Most vagyok 45 es 30-45 eves koromig volt 18 partnerem es tobbet is szexeltem ...

Azota allandoan van parom vagy partnerem es mibel sajat lakasom van igy nem kell mashoz alkalmazkodnom sem, mint 30 eves korom elott magyreszt

2019. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arra igaz aki 35 évet él.
2019. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nyilván fiatal brit tudósok állapították meg.
2019. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem, mert én 23 vagyok és még szűz!
2019. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hajrá 6-os!
2019. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

7. Nem nekem kéne hajrázni, hanem a pasiknak, de le sem szarnak...

(Nem kérek privátot, innen nem akarok senkivel ismerkedni!)

2019. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne valami. Tudok olyan párt, konkrét esetet, ahol hatalmas volt a szerelem, napi több szex, nem is titkolták. Aztán jött a házasság, a gyerek, az unalmas szürke hétköznapok... 2 hetente egyszer ha dugnak, az már jó. A csaj még csak 28, de teljesen ki van égve már.
2019. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!