Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Véletlenül megcsaltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül megcsaltam a barátnômet, azóta nem áll fell. Ugye nem vagyok impotens?

Figyelt kérdés

Tényleg nem volt szándékos. Ha leiszom magam akkor sok hülyeségre vagyok képes. Eléggé bûntudatom van.

Azóta egyszerûen nem áll fel a farkam ha szexelnénk a barátnômmel. Most akkor impotens lettem?

Talán megszünne ha elmondanám viszont azt nem tehetem, mert nem akarom elvesziteni ez miatt.



2019. szept. 5. 17:08
 1/10 Dimuran18 ***** válasza:
68%
Ne legyel gerinctelen, allj a sarkadra, mond el, es vallald a kovetkezmenyeket.
2019. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy Karma is a bich. :D
2019. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül megbotlani szoktak, nem kefélni másokkal :D


Elmondhatod, de attól meg nem történné már nem fogod tudni tenni. Ezt a keresztet már cipelni fogod a kapcsolatotok végéig, neked kell lemeccselni a lelkiismereteddel. Fizikailag egyébként nem vagy impotens, csak a lebukás miatti stressz blokkol mentálisan

2019. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Véletlen ????

Mi történt ember ? Mesélj már

Megcsúsztál és bele estél a punciba éppen álló farokkal?

Nincs olyan h véletlen

2019. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ugy hivjak Karma:D

Amugy meg tenyleg ne legyel gerinctelen hazug. Vallald a tetteid kovetkezmenyet, mondd el neki. Valoszinuleg akkor tenyleg elmulik az atmeneti merevedesi problemad. Jelezd hogy megbantad stb stb hatha megbocsajtja

2019. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem vagy impotens.

Te egy hülye vagy...

2019. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kulcsszó: VÉLETLENÜL. He?
2019. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül, pasztmek. Na hagyjuk.
2019. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy impotens, velem is volt ilyen. Lelki dolog. Én élvezni nem tudtam de volt hogy nem állt fel rendesen. Megesik. Majd ha téged csalnak meg párszor, utána hidd el nem fog érdekelni és nem lesz ilyen gond ;)
2019. szept. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg nem volt szándékos. Ha leiszom magam akkor sok hülyeségre vagyok képes."


Eljön majd az az idő is, amikor innod sem kell hozzá, hogy a valódi jellemed józanul is felvállald.Ne fogd a piára, azt a legkönnyebb.

2019. szept. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!