Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire normális, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha a fiúnak csak a csókolózástól feláll?

Figyelt kérdés

24 éves a srác, és már kb a csókolózás 1 másodpercében feláll neki. Nyilván örülök neki... :D Csak a kérdésem az, hogy ez nyilván azért van, mert közben rám/szexre/szexre velem gondolt? Vagy ez csak magától a csóktól?

Bocsánat, ha túl hülye kérdés, csak a fiúk agyába nem látok bele, hogy ilyenkor mire gondolnak:))



2019. szept. 5. 21:07
1 2
 11/17 Deflohelp ***** válasza:
100%
Természetes.
2019. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak átölelem a csajom, attól feláll :)
2019. szept. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így van. Csókolózástól, simogatástól is simán feláll. Semmi gond nincs ezzel szerintem, én büszke is vagyok rá.
2019. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé normális. :)
2019. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Te csak attól nedvesedsz be ha a szexre gondolsz?
2019. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen az, párom 15 év után is így reagál arra ha csókolózunk :D szerintem aranyos
2019. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
6%
teljesen jó. kezdő koromban nekem olyan is volt hogy elsült a fegyver:) pedig nem is engedett semmit jóformán. szép kiscsaj volt, 15 éves, nagy cicikkel, akkor fogtam cicit először életemben, nyomtam oda a farkam ahogy csak tudtam, persze ruhában voltunk és hát eldurrant. lent a játszótéren ráadásul. lehettem kb én is vagy 14-15.
2019. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!