Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet összehozni hármast?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet összehozni hármast? 2 nő 1 férfi felállásban.

Figyelt kérdés

Vannak / voltak ugyan alkalmi kapcsolataim, de eddig a többségük legfeljebb fantáziálás szintjén gondolt csak erre a felállásra.

Hogy lehet ezt úgy bedobni, hogy ne csak az én örömömről szóljon a történet? Ne egyfajta áldozatként, hogy "na jó, megteszik a kedvemért", hanem a nőknek is izgalmas legyen, vágyjanak rá.


Férfiaknál olyanok válasza érdekelne, akik maguk hoztak már össze ilyet és meg tudják osztani a tapasztalatukat.


Nőknél meg nyilvánvaló; érdekelne hogy ti hogyan álltok / állnátok a kérdéshez. - tudom kicsi az esélye, de privátban is írhattok.


Troll válaszokra nem vagyok kíváncsi. (Kivétel, ha viccesen kreatív.)


F30


2019. szept. 6. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Biszex lány pár volt nekem az áldozat 🙂

Egyik lányt régről ismertem és ő kérdett rá.

2019. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezeket a kérdéseket nem értem miért kell a hetero kategóriába feltenni??


Erre ott van a biszex vagy az egyéb részek!


F/41

2019. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert én hetero vagyok, és az igényem is meglehetősen hetero.
2019. szept. 6. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Akkor tudod "összehozni", ha a partnered bisex és vágyik rá, ilyen egyszerű. Megbeszéled vele, utána internet, szórakozóhely vagy swinger, de azt vedd figyelembe hogy a párok nagy része szintén másik nőt szeretne 3.-nak, úgyhogy nagy lesz a verseny. Sok sikert és cserélj mindig óvszert ha egyik hölgyből a másikba helyezkedsz át.
2019. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig azt az utat választottam, hogy őszintén, de kulturáltan közöltem a csajjal, hármas szexre is vágyom.

Akadt, aki rövidesen lelépett, más kiröhögött, meg volt olyan is, aki hozta a barátnőjét.

34F

2019. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te lehet hetero vagy,de az 1-es és a 4-es versenyző is leírta,hogy biszexek a többi résztvevők rajtad kívül tehát nem ide való a kerdésed!

2019. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!