Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy-hogy nem alap ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy-hogy nem alap ez?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években sok nővel beszélgettem, valakivel több is lett, és nagyon soktól hallottam azt, hogy a férfiak nem akarnak gumit húzni. Egy hosszú, komoly kapcsolatban megértem, na de alkalminál?

Szerintem teljesen alap, nem csak mert gyereket nem akarok, hanem egyéb "ajándékot" sem. Még a gumi se véd 100%-ban, pl. HPV ellen, de nekem teljesen abszurdnak tűnik, hogy az én hozzáállásom lenne a kivétel. Nektek mi a tapasztalat? A 21. században, netkorszakban még mindig ennyire tájékozatlanok az emberek?


F30


2019. szept. 7. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy gondolják, hogy pont ők nem fogják elkapni.
2019. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan úgy gondolják,hogy velük nem történhet baj
2019. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De csak utána kell olvasni, HPV-t pl. a szexuálisan aktív felnőttek 80%-a elkapja az élete során valamikor. Általában nem is lesz belőle nagyobb baj, de minek rizikózni?
2019. szept. 7. 10:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se tudom megérteni. Pont ez miatt nem jönnek össze a szexkapcsolataim többsége, mert nem hajlandó óvszert húzni.

Az ilyen emberek a szememben nem csak felelőtlenek, de igénytelenek is.

29 N

2019. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan mindaddig, amíg nem kapnak el valamit, azt hangoztatják, ők csak egészséges nővel fekszenek le, így nem kaphatnak el semmit.

Csak azt nem értik meg, hogy van lappangási idő, vannak tünetmentes hordozók is, így az, hogy valaki tiszta, nem folyik, nem vakarózik, még nem garancia semmire.

Jönnek ezzel az ősrégi "zokniban lábat mosni" dumával, miközben manapság már vannak olyan óvszerek, amik full élményt nyújtanak.

2019. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Először is leszögezem, abszolút támogatom az óvszerhasználatot és magam is használom.


Viszont áruljátok el nekem, akik csak alkalmi kapcsolatnál tartják fontosnak, párkapcsolatban nem: két hónap óvszerhasználat után úgy döntötök a párotokkal, hogy nem védekeztek így tovább (fogamzásgátló van). Elmentek nemibetegség szűrésre?

Mert ha nem, akkor kb. semmi értelme annak a szövegnek, hogy párkapcsolatban már nem szükséges, mert ott megvan a bizalom...

2019. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szerintem senki nem mondta, hogy két hónap után hagyja el a gumit. Az még bőven nem hosszútávú kapcsolat...


De igen a felvetés jogos, megcsalás nélkül is be lehet nézni valami nyavaját, komoly kapcsolatban is... lappangási idővel.

2019. szept. 7. 12:11
 8/12 xKakashix ***** válasza:
hosszútávú kapcsolatban én sem szeretem.. most nem felvágni akarok vagy bármi ilyesmi, de elég vastag vagyok, szóval nem igazán szeretem a gumit, egyszerűen nem kényelmes és emiatt nem is áll fel rendesen mindig.. de alkalminál egyértelmű, hogy használok :D
2019. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bizonyos intelligencia szint felett szerintem alap;)

De igazad van abban, hogy a tájékoztatás még mindig nagyon hiányos, sokaknak fogalmuk sincs ezekről a dolgokról. Ugyanígy nem bírom megérteni a megszakítás dolgot.

2019. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A gumit sok csaj is utálja. Teljesen más érzés. A gumi hasznos de ezzel együtt borzalmas is... Sok férfi le is lankad tőle.

A HPV meg 90 feletti százalékban tünetmentesen gyógyul...

2019. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!