Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Hogyan vezessem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan vezessem rá a barátomat?

Figyelt kérdés
Nagyon izgat,hogy dominálhassak az ágyban,de olyan kőkemény módon. Szeretném ha a subom lenne,mármint csak szex közben. Nagyon izgat a kikötözês,ill. h felcsatolhatóssal du*jam meg. Egy kétségbeesett 19 éves lány

#szex #domina #alap #BDSM #szeretlekbalazs:)
2019. júl. 22. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Beteg vagy
2019. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát említsd meg neki, de azért ne lepődj meg, ha nemet mond, mert erre nem vágyik mindenki, a legtöbb pasi a domináns szerepet szereti inkább.
2019. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 Nem erdekel ha az vagyok :D igy erzem jol magam.
2019. júl. 22. 10:00
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Nyíltan közöld vele ezt, aztán vagy belemegy vagy nem.
2019. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Egy kétségbeesett domina......


...aki itt kér gyorstalpalót.


:-))

2019. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha férfi - amit kétlek - első körben lapátra tesz!

De szerintem csak egy papucs, mint a mai tízen éves fiúk nagyrésze, még sokszor a húszon is, akik lábtörlőként viselkednek, és annak is jók!

2019. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 "Nagyon izgat,hogy dominálhassak az ágyban,de olyan kőkemény módon" Tudod ez mit jelent? Meg nem probaltam. Tudod,bele kell tanulni,ugy mint a sima szexbe. Nem Tudsz szoveget ertelmezni,de okoskodni igen. Derek legeny!
2019. júl. 22. 10:06
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, néma dominának a szubja sem érti a szavát😁, úgyhogy őszintén, de érett kommunikációval előadhatod az igényeidet... és majd meglátod , de a döntését meg el kell fogadni, ez van.
2019. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne ezt megbeszélni vele, nem mindenkinek jön be az ilyesmi. Ha neki esetleg nem, akkor olyat kell keresned akit izgar a dolog :)
2019. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem bejön! meglepődnél ha tudnád mekkora igény van rá!
2019. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!