Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Történt veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Történt veletek, hogy volt egy kis mosolyszünet a kapcsolatotokban ezért megleptétek a pasit egy kellemes estével. Másnap meg közölte veletek, hogy vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mert en nem tartok szunetet a kapcsolataimban. Ha valami annyira megromlott hogy nem tudjuk megbeszelni es az tesz a legjobbat ha beken hagy a masik es eltunik akkor en ott mar szakitok. Nincs ertelme ennek a szunet dolognak. A pasid csak meg egy bucsudugast akart utoljara de mar reg eldontotte hogy nem akar teged a tovabbiakban. Hozzateszem ez se korrekt viselkedes. Csak naiv voltal es nem lattad a jeleket sajnos. Elofordul mindenkivel foleg fiatalabb korban. Lepj tovabb es veletlenul se keresd tobbet ezt a pasit.
2019. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam olyan volt, hogy nem kis mosolyszünet, hanem egy éves elhidegülés után (az összeköltözésünk után azonnal elkezdett levegőnek nézni) egy reggel a karjába vett és agyon puszilgatott, megcsikizett. Úgy nevettünk és játszottunk, mint a kapcsolatunk összeköltözés előtti szakaszában. És nem tudom, miért, de ez a reggeli puszilgatás ébresztett rá arra, amin hónapok óta vívódtam, hogy szakítani akarok. Addig nem voltam biztos benne. Talán azért, mert folyamatosan azzal hitegettem magam, hogy biztosan szeretve vagyok, csak nem tudja kimutatni. Amikor aztán kimutatta, igazolódott, hogy az elmúlt egy évben nem szeretett. Eszembe jutott, hogy egy egész éve nem vett úgy a karjába, ahogy azon a reggelen. Úgyhogy a puszilgatás utáni este elé álltam azzal, hogy szakítani akarok.
2019. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!