Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja minden nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja minden nő, hogy elment a pasi, akkor vége a menetnek?

Figyelt kérdés

Eszükbe se jut, hogy lehetne még egy menet?

Volt szerencsém olyanhoz is, amelyik húzta a fogát, hogy nem volt elég?


2019. júl. 13. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Mert neki elég volt ennyi akkor éppen belőle. Nem mindenki hormonoktól túlfűtött szexbaba.
2019. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Férfiként én is ezt tapasztalom. Gondolom az oka az, hogy a nőknek alapvetően kevesebb az igényük a szexre.

Persze most majd jól le leszek pontozva a hormonoktól túlfűtött 18 évesektől, de majd 25-30 felett megértik ok is 😁

2019. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Férjem képtelen második menetre, cserébe viszont addig bírja ameddig csak akarom.

1 óras szex után meg már bem is kívanok masodik menetet.

Ha te is sokáig bírod, lehet azert nem merül fel a nőkben, ha 10 perces vagy , akkor meg elvaras a folytatás ,

2019. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
A vőlegényem rögtön tudja folytatni,engem nem zavar.Gondolom nem volt jó a nőbek,vagy kevesebb is elég neki.A nők se kívánják kevésbé a szexet.
2019. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Én kedvelem a hosszú meneteket, a többszöri játékot. Volt rá példa, hogy szinte egész éjjel tartott. Hosszú előjáték, orális orgazmus, közösülés, orgazmus, kis pihi, majd újrázás. Némi szünet beiktatásával, pl. folyadékpótlás, akr egy kis nasival, majd jöhet a folytatás.

37N (nem szeretnék ismerkedni privátban)

2019. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl hosszú volt az első menet, vagy unalmasan csinálod, és bőven elég egyszer. Az is lehet, hogy elfáradt.
2019. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra utal, hogy van egy efféle sztereotípia, hogy minden férfi egylövetű és ha elélvezett, akkor kész, vége. Erre sajnos az ostoba média is ráerősít. Pedig nem is állhatna távolabb a valóságtól.
2019. júl. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.

Most elmondom az én esetemet.


Az egyik exem kb ilyen negyed órás meneteket bírt, ami tartalmas volt és jó, de nekem sokszor kevés. Ha elélvezett, hagytam pár másodpercig pihegni, aztán máris tettem a kezét a puncimhoz vagy hasonló módszerekkel felhívtam arra a figyelmét, hogy én még akarom. Az esetek jelentős hányadában azonnal reagált, kisebb hányadában kért még egy kis időt (de akkor sem hagyott parlagon heverni, vagy direkt elkezdtem masztizni vagy fogdosni magam és nem akart olyan sokáig várni már :P ).

Vele nagyon jó volt a szex.


Egy másik exemmel annyira nem volt jó, és megkönnyebbültem, mikor elment, nem akartam új menetet.


Egy harmadik exem pedig sokáig bírta és az úgy jó volt. És neki hamar felállt újra, de ha keveset vártunk a két menet között, akkor nem nagyon érzett sokat és volt, hogy nem tudott elmenni. Vele többet kellett várni, ha újat akartunk, de mivel sokáig ment neki, annyira nem igényeltem.


Szerintem ha nem is minden, de a legtöbb nő is így van vele, mint az általam felvázolt esetekben.

2019. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!