Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek! Miért lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Miért lehet az, hogy egyes 40 . s évei felé közeledő nő, nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
A kérdést azért tettem fel , mert a párom is a 40 évhez közelít és azt mondta őt nem zavarná , ha soha többé nem kellene szexelnie velem !
2019. szept. 8. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nma szexet nem kívánja hanem téged!
2019. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem a*
2019. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ebben a korban változik a hormonháztartás, és hülyére vesz minket.

Nálunk a férjem étvágya csökkent, az enyém meg nőtt. Gondolhatod... :/

2019. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Hormonálisan már nem olyan egy 40es mint egy 20 éves
2019. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez iszonyat kellemetlen ! Én kívánom őt , ő pedig rendszeresen elutasít ! És azt szeretné , ha ilyen téren végleg békén hagynám !
2019. szept. 8. 18:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a változókor
2019. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez még nem a változó kor, hacsak nem túl korán, az 10-15 év múlva lesz. Talán sosem volt nagy igénye rá, régen együtt vagytok, és ellaposodott a kapcsolat. Beszélnetek kellene az okáról, hátha megoldható! Romantika, vadabb szex, de lehet, hogy tényleg más emberre vágyik...
2019. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne már! Voltam én még fiatalabb koromban olyan tüzes negyvenes nővel hogy "anyám"! Beszélj vele így tönkre fogja tenni a kapcsolatot, remélem dűlőre jutsz vele
2019. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az az igazság , hogy soha nem volt nagy szexuális étvágya páromnak , ellenben velem ! Azt gondoltam talán majd idővel jobban össze szokunk és akkor majd többször fogunk szeretkezni egymással , de nem így történt sajnos ! Mindig azzal jön , hogy értsem már meg , hogy nem akarja és legyek olyan szíves és hagyjam már békén , inkább menjek a dolgomra , vagy aludjak ! Nekem pedig ez így nagyon kínos , mivel én meg őrülten kívánom őt !
2019. szept. 8. 21:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért így már több információt adtál. A kapcsolat elején kellett volna elgondolkozni, hogy az igényeitek passzolnak -e, mert általában a szex csak kevesebb szokott lenni. Kérdés, hogy arról van -e szó, hogy naponta 3x kergeted végig az asszonyt a lakáson, ezzel szemben neki 3 naponta elég lenne; nem mindegy! Lehet, hogy dühében mondta, hogy egyáltalán nem akar. Vannak -e gyerekek, vagy kettesben éltek, egyáltalán mióta vagytok együtt, és tart ez az állapot..
2019. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!