Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ragad néhány férfi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragad néhány férfi a szex keresés szintjén egy évtizedig?

Figyelt kérdés
Sokaknak 18 éves koruk környékén nem jön össze az első. Elkezdik keresni a nőket, ha még több sikertelenség van, akkor már kisebb kihagyásokkal csinálják. Végül oda jutnak, hogy még 30 évesen is az első szexre készülnek, de talán már őket magukat sem érdekli a dolog annyira. Egy egyszerű feladattá válik ez, amivel néha foglalkoznak.
2019. szept. 10. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert az ösztönök folyamatosan dolgoznak bennük, a vágy erős dolog. Közben viszont nem kapják meg, az egyre csak sokasodó visszautasítások után kezd elegük lenni az egészből és próbálnak mással foglalkozni...(de itt jön, amivel kezdtem, hogy ösztönök...ezért térnek mindig vissza a próbálkozáshoz)
2019. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudok olyanról a környezetemben, aki 30 évesen is szűz lenne. Még a legrondább, alkoholista senkiháziaknak is voltak/vannak női. Komolyan nem tudom mi kell ahhoz, hogy valaki egy nőt se tudjon felszedni. Najó, kivéve, ha fogyatékkal élő, úgy azért nehezebb.
2019. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenki lehet sikeres...
2019. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez inkább olyan, hogy vágynak rá, de nem mernek lépni, ezért megmaradnak a "keresés fázisban". Még akkor sem lépnének, ha 95% esély van, hogy legyen szex, csak annyi a dolgod, hogy fel kell hívnod és el kell hívni randira, ezek a srácok még itt sem lépnek, mert félnek az 5%-tól.


Ez általánosságban igaz az életükre is, akik ennyire nem mernek lépni, az élet többi területén is ilyen halál óvatosak

2019. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én így voltam (jó, azért nem 30 éves koromig). Mondjuk a "szex keresés" fogalmát nem teljesen tudom értelmezni, mert szerelmi kapcsolatban terveztem végigtapasztalni a dolgokat. Szóval nálam sima pártalálási nehézségekre lehetett visszavezetni. Ebben pedig nagyrészt a gátlásosság, és az idealisztikus, irreális párkeresési hozzáállásom miatt voltam nagy lemaradásban (huszonpáréves korom előtt mindig reménykedtem, próbálkoztam egy-egy aktuális, elérhetetlen "múzsánál" - akivel pedig összejöhetett volna, annak esélyt sem adtam).
2019. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én inkább a szex kerülés szintjén ragadtam le.

Amit persze nem bánok.


F/41

2019. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Azért Kérdező, mert az idő múlásával egyre inkább kezdik belátni, hogy feleannyit nem ér a dolog, mint amennyi kínlódás van vele, és sokkal jobban kijönnek, ha hivatásoshoz mennek.
2019. szept. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem megragadás hanem elakadás ami elég nagy különbség! Ez nem tudatosan választott dolog!
2019. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!