Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatra is nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatra is nehéz lányt találni, na de olyat akinek a fordított felállás is bejön? Azt már konkrétan lehetetlen?

Figyelt kérdés
Eléggé laza vagyok, szóval könnyen ismerkedem és azért szexkapcsolatra összejön néhány csaj, de olyan nővel eddig még nem volt szerencsém találkozni akinek a szerepcsere gondolata bejött volna.. Ez csak így fix kapcsolatban működne szerintetek?

2019. szept. 10. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre sztem BDSM-fórumokon nézz szét, pl smpixie.
2019. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagyis pervi lányt keresel. Pontosan mire is?
2019. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pixin olyan túlkínálat van pasikból, hogy az borzasztó:D de azért köszi.

2, arra, hogy néha a lány felcsatolja magára a cuccot és ő csinál meg engem. Szerintem ez tök fun és olvasom is, hogy egy két csajnak bejön.. de amikor felhozom akkor csak húzzák a szemöldöküket:D nem tudom mi az oka.. :D

2019. szept. 10. 12:01
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Talán az a bajuk,hogy ..... vagy :)
2019. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
.... = túl jó fej? esetleg nyitott?:)
2019. szept. 10. 12:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nehezebb, mint komoly kapcsolatra. Én nőként nagyon élvezem a fordított felállást, de annyira bizalmas, intim dolognak tartom, hogy biztosan nem csinálnám a páromon kívül mással. Sajnos a perverzebb lányok is lehetnek maradiak. Lehet, hogy könnyebb dolgod lenne, ha rendes kapcsolatra is nyitott lennél.
2019. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáltál már fizetős lányok közótt keresni?
2019. szept. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy ez neked miért jó?
2019. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, mivel vannak nők akik ezt kedvelik (ha nem így lenne, akkor nem árulnának annyi strapont a shopokban). Viszont ahogy magad is tapasztaltad a BDSM terén is nagy a "verseny" a férfiak között. Sok sikert, de addig is élvezd a szexet az adott partnereddel akár e nélkül is és használj mindig óvszert!
2019. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Fizetős ki van csukva. Valahogy nem oké.. túl mesterkélt.


Mi lenne ebben a jó? Hát ami mondjuk a csokiban, szeretem/szeretném kipróbálni, ennyi. :D

2019. szept. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!