Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Kiábrándító ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Kiábrándító ha egy pasi még jobban felizgul amikor a csaj, akivel éppen szexel, picit fájdalmasakat nyög?

Figyelt kérdés
Amikor pakolom hátulról és nem csak a hangját hallom, hanem az arcát is látom pl tükörben és beleharap a szájába, vagy úgy sóhajt, hogy van benne egy ilyen kis feszítő fájdalom.. Ilyenkor mindig majd eldurranok:D

#szex #nő #csaj #puff #szétszedem #megrakom
2019. szept. 10. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Én is úgy veszem eszre, hogy izgatni szokta a pasit.
2019. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne kiábrándító??? A nőket ha mentálisan egészségesek éppenhogy izgatja és jó érzéssel tölti el, ha a partnerük "majd eldurran" attól amit csinálnak, ha élvezik a szexet. Úgyhogy hölgyek hajrá, nyugodtan engedjétek el magatokat közben!
2019. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor kiábrándító ha szólok neki hogy picit finomabban és tovább csinálja ugyanúgy.

Persze addig amíg nem szólok addig nem gáz

2019. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én magam is szeretem az olyan szexet, ha fáj picit :) nem szeretem a gyengéd romi szexet inkább a durvabbat. Így nem zavarna, sőt :)
2019. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre megy el a pasim :)
2019. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem, ha neki sem kiabrandito ha nevetésben török ki, amikor belerug az asztallábba, belül valami élesbe, elharapja a nyelvét, vagy elvagja a kezét. Sőt, néha én is állítanek neki kis csapdákat, hogy legyen szórakozásom :3


Álompár lennénk, mondhatom.

2019. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6, neked nem jött át a lényeg:D

nem a fájdalom okozása izgat fel..

2019. szept. 10. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Ha figyeltél, én sem mondtam ilyet.
2019. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!