Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hova tűntek az anyagilag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek az anyagilag támogatható nők?

Figyelt kérdés
tavaly még csomó nő volt aki 10-20 ezerért vállalt ezt-azt,most meg alig találok,aki meg van az is brutális összegeket ír,pedig nem modellekről van szó :)

2019. szept. 10. 15:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
75%

Ugyan ezt vettem észre.

Azt írja nekem 100 lepedő!

Mondom normális vagy?

600 lepedő egy nálad 1000x szebb nő kínából, és még csak vissza sem pofázik!

2019. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
azt vettem észre,hogy még vidéken vannak normálisak,de én Pestit keresek,de itt tényleg brutális ami megy,akiket találok azokról is kiderül,hogy rosszlányokon is fent vannak! nincs 1 szingli vagy elhanyagolt nő,pedig semmi beteges dolgom nincs.
2019. szept. 10. 15:45
 3/39 anonim ***** válasza:
24%

Volt egy egyetemrejáró csajszi, csak kis zsebpénz kellett neki (nem volt profi).

Erotikus masszázsra jártam hozzá, de amikor kiejtette a száján, hogy már csak mennyiért vállalja, azt hittem viccel.

2019. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
0%
Hol lehet ilyen lányokat találni, mert én is támogatnék "diáklányokat" rendszeresen, vagy bárkit.
2019. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is kellene ilyen kapcsolatba hölgy, de úgy látszik ez a szektor jobban drágult mint az ingatlanpiac... :(

Addig pedig várunk, hátha zuhannak az árak :)


F

2019. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Én is pesti vagyok, tényleg gáz.

Figyi, ez azt jelenti, ghogy mindenki jól él :)

2019. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
62%
Amióta van a puncs, felment az áruk. Meg most ne viccelj már, 10-20 ezer forint? Egy buta, koszos, ronda útszéli kerül annyiba. Egy értelmes, csinos, ápolt egyetemista lányt igenis meg kell fizetni. Ha neked nem megy, akkor majd talál mást, ne izgulj.
2019. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Ja és vannak ilyen hirdetések persze kép nélkül és írják,hogy küldjünk bemutatkozó levelet képekkel+ telefonszámot,hát biztos egy névtelen,képtelen embernek fogok elküldeni mindent ez a dolog a diszkrécióról szól.
2019. szept. 10. 15:49
 9/39 anonim ***** válasza:
16%
Túl nagy a kereslet.. igazából teljesen felborult a nemek értéke, a nők már sokkal többet érnek mint a férfiak. Könnyű életet élnek, korlátlan mennyiségű szexhez jutnak.. és még panaszkodnak havi 1 menstruációért, botrány.
2019. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
persze egy 10/10-es egyetemista lány más kategória nem is arra értettem ezt az összeget,meg puncs is régóta van mégis tavaly/fél éve még több nőt is találtam. de már nincs 1 duci milf,vagy egy csúnyácska lány se. rosszlányokon 15-20 ezret kér egy bomba csaj,ha még rosszabbul is néz ki,de nem hivatásos,akkor is fizetnék neki többet,de sehol se látok 1 ilyen nőt se,ráírogatni meg nem lehet csak úgy bárkire :D
2019. szept. 10. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!