Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány vagy nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány vagy nő, aki tudatos megfontolással csak azért csábitott el egy férfit hogy anyagilag kihasználja? Ha igen meséljétek el!

Figyelt kérdés

2018. dec. 19. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

legalább jól nézel ki, ha már ilyenen töröd a fejedet? :D

mert a luxus prostiknak azért kell ám kinézet, nem fognak neked fizetni, ha csak átlagos vagy

akkor max a puncidért, mert ha ezen töröd a fejedet, eszed nem sok lehet

2018. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Főnököm nagyon rám volt kattanva és többször utalt fizetésemelésre poénból, ha ezt meg azt csinálom. Nem tagadom, hogy nem jött be a pasi és egyszer céges buli után leszoptam és emlékeztettem a a fizetésemelésre.
2018. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es! Megkaptad?
2018. dec. 19. 12:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos van
2018. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Egyedül maradtam egy pici babával. Így belementem abba, hogy udvaroljon nekem egy srác, akiről tudom hogy régóta belém volt esve. Alapesetben szóba sem jöhetett volna. 22/l
2018. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 5-ös. Valahol érthető csak hosszútávon nem biztos hogy szerencsés ha nem az eseted.
2018. dec. 19. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Senkinek sem az esete. Én voltam az első neki. 23 éves volt akkor.
2018. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy ugyanaz a kategória e, de engem már próbált elég keményen elcsábítani egy lány és később kiderült, hogy csak az aktuális barátnőmmel akart kitolni és rosszat okozni neki
2018. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!