Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek arról ha egy lány 21 évesen még szűz?

Figyelt kérdés

Szóval ez a helyzetem és bár többször is olvastam,hogy elvileg ez egy 'büszkeség' és ha majd lefekszem valakivel akkor az a barátom örülni fog ennek,mert neki szántam magam.Viszont sokszor látok kiírásokat,mémeket, pl hogy a csaj azt hazudja neki ez az első szex és nem hiszik el,mert manapság mindenki lotyó..Na és én is akármikor elmondtam nem hitték el(merthogy jól nézek ki,ezért tuti csak hazudok),plusz azt veszem észre,hogy a mai legtöbb kapcsolat szexalapú.Szóval ha a csaj nem fekszik össze a sráccal szinte rögtön vagy legalábbis elég hamar akkor nem fog kelleni.És nekem is volt már ilyen tapasztalatom,randiztam egy sráccal tetszett meg minden,de gondoltam tisztességes ezt közölnöm viszonylag az elején és azt mondta akkor inkább ne találkozzunk többet. Szóval nekem inkább ez utóbbi a tapaszalatom/meglátásom és csak kíváncsi lennék,hogy akadnak-e olyanok akik ezt értékelnj tudják,örülnek neki?

(És ne vegyük annyira bele a tapasztalatlanságot,mert nyilván nem lennék a legjobb az elején,de azért ez nem olyan mint 16 évesen.Plusz az összes ismerősömtől aki 20 körüli szűz lánnyal feküdt le,mind azt mondta,nem vette volna észre,hogy nekik ez az első.)


2019. szept. 10. 22:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Az h nem engedi el magát, biztos magányos lehet és visszahúzodó
2019. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnék semmit, ez a lány magánügye.
2019. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%

Hat nem tudom, en örülnek neki ha az en barátnőm 21 évesen szuz lett volna

Szoval szerintem ez jo dolog persze hogy a mai világban fura, de jo

2019. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Az ő döntése,de szeretnék megismerkedni vele 🙂 F
2019. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%
Ez mond szép és jó, én örülnék egy 21 éves szűz lánynak, itt az a gond, hogy játszol a pasikkal. Ha kapcsolatot akarsz valakivel, nem mondom, hogy első este ugorj a rudjába, de az már nem annyira nyerő a pasiknál ha húzod az időt és nem akarsz szexelni. Ha valaki tetszik, szereted akkor vágj bele, szerintem nem lessz gond a tapasztalatlansággal.
2019. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Azt gondolnám, hogy kicsit visszafogott, kulturált lehet.
2019. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
21 évesen már rég két pofára kellene tömni a fszt. Ez nem nagyon normális. Mikor akarsz megtanulni szexelni? Le lehet pontozni...30f
2019. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%

Ez a tény hogy szűz vagy, 21 éves. Én lennék a világon a legboldogabb ember ha ilyen barátnőm lenne. És úgy vigyáznék ra mint a hímestojásra.és nem csak behatolással lehet szeretkezni.

31/F.

2019. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Magánügy.

Emiatt senki sem utasít vissza, aki tényleg szerelmes beléd.

Aki pedig nem, hát... azzal miért is akarsz kapcsolatot?

2019. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Az ő dolga, de ez nem egy pozitív dolog. Teljesen semleges. Viszont én nem jönnék össze valakivel,ha nem élnénk rendszeresen nemieletet. Gondolom korodbeli sracokkal ismerkedsz és a felnőtt párkapcsolat nagyon fontos része a szexualitás. Én viszonylag hamar szeretek lefeküdni azzal akivel randizok(persze a normalitás keretein belül), mert fontos hogy szexualisan is passzoljunk. Szóval megértem ha nem állsz rá készen,de ne tekintsd ezt erénynek. Aki meg csak ezért akar megismerni annak nem vagy több mint egy szuk lyuk, semmiképp ne írj nekik vissza
2019. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!