Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén csajok, miért néztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén csajok, miért néztek többször is egy pasi szemébe, akit nem ismertek?

Figyelt kérdés
Ezt flörtnek kell venni, jelzésnek, hogy szabad az út a fiúknak? Van különbség nálatok a hosszú szemkontaktus, és a többszöri rövid összetekintés között? Mit csináljanak ilyenkor a pasik?

2019. szept. 10. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Ez egyértelmű és félreérthetetlen jele annak hogy bejösz. Ilyenkor nem lépni olyan luzerség, mintha a "nincsenek itthon a szüleim" üzenetre azt válaszolnád hogy "ne aggódj majd hazajönnek". 1x-2x véletlen, de többször egymás után jelez hogy menj oda...

Hogy mit csinálj? Ezt már neked kell eldönteni, mert helyzetfüggő! Ha buliban vagy hívd meg egy italra, ha esküvőn vagy kérdezd meg honnan ismeri a házasodó párt, ha suliban vagy (es mondjuk osztálytárs) akkor kérdezz egy tök általános sulis dolgot (ne haragudj, elcsúsztam az órarenddel, hogy is van a keddi nap? vagy át tudnád-e küldeni a multkori anyagot mert hiányoztam), ha utcán vagy kérj útbaigazítást, ha könyvtárban vagy kérdezd arról amit épp olvas, ha sporteseményen vagy kérdezd meg hogy kinek szurkol és milyen kötődése van ahhoz a klubhoz, és még sorolhatnám, de gondolom érted, hogy nem nagy pszichotrükköket kell alkalmazni, hanem általános, helyzethez illő, egyszerű dologgal kell indítani, a többi jön magától:)

2019. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem szabadabb az út attól, hogy a szemedbe néztek. Ha a szemedbe néztek, akkor mosolyogj, ha visszamosolyognak az már jó jel. Utána jöhet a megszólítás, társalgás - na annak során majd látni fogod mennyire szabad az út vagy sem.
2019. szept. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó, minek szemezel valakivel többször? Mert ronda mi?

Mond azt, nem éppen pont amiatt mert tetszik.

Nekem nem egyszer volt ilyen, amikor a csajjal többször néztük egymàst, illetve ő kezdett el. És ezek ellenére sem léptem oda. Még akkor is nézett amikor a buszon ültem, mert ő vàrt a következőre, nem bánom hogy nem léptem oda, pedig szép volt, semmi olyan elôzménye nem volt amiért oda mehettem volna, csak ennyi hogy többször figyelt.

2019. szept. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Velem nem szoktak szemezni a lányok sose...ez van, ocsmány vagyok.
2019. szept. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
uramisten! rámnézett! bele a szemembe! ez azt jelenti, hogy le akar szopni!!!
2019. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mostantól gyűrűvel a zsebemben fogok közlekedni, aki rámnéz, el is veszem ott helyben :D
2019. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pontosan az olyan idióta válaszokat akartam elkerülni, mint amilyen az 5-ös és 6-os is volt, és ezért címeztem lányokhoz a kérdésemet. Nyilván nem feleségül vevésről meg lexopásról van szó, de a csajok biztos jobban eltudják mondani, hogy nekik az flörtnek számít-e, és tényleg azért nézegetnek, mert tetszel neki, avagy sem.
2019. szept. 11. 10:51
 8/15 anonim ***** válasza:

Bocs de akkor mit gondolnál ha hozzád szólna egy lány, vagy megérintene?


Aki nem látás sérült az néz. Normális ember pedig a másik szemébe néz, nem pedig más testrészét bámulja .


Lehet higy szimpatikus vagy neki , de azért egy néhány mp-es tekintetből stabil következtetést levonni kissé túlzó dolog.

2019. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem is akarok én levonni semmit sem, csak kíváncsi vagyok, hogy akik válaszolnak lányok erre a kérdésre, náluk ez mit takar. Én speciel akkor nézek rá többször is valakire, ha bejön nekem, vonzónak találom, de ez is mellékes, mert én nem lány vagyok.
2019. szept. 11. 11:39
 10/15 anonim ***** válasza:

A szem a tekintet sok mindent elárul az emberről van hogy többször rá kell pillantani kb mintha csak olvasni szeretnél benne ez nem jelenti azt h flörtölök. Viszont amikor egy pasinak ritka szép szeme van akkor szeretem csodálni megjegyezni de ez nem jelenti azt h többet akarnék tőle csak azt jelenti hogy számomra szép a szeme a tekintete. Nehogy aztán már oda lyukadjunk ki ,hogy ha egy Nő belenéz vagy többször a szemébe néz egy pasinak akkor már rögtön flörtöl még akarunk valamit . Mert akkor mindenki a földet fogja bámulni vagy télen -nyáron esőben szélben napsütésben nostop napszemüvegben fog flangálni mert még félre értik...

26N

2019. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!