Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén csajok, miért néztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén csajok, miért néztek többször is egy pasi szemébe, akit nem ismertek?

Figyelt kérdés
Ezt flörtnek kell venni, jelzésnek, hogy szabad az út a fiúknak? Van különbség nálatok a hosszú szemkontaktus, és a többszöri rövid összetekintés között? Mit csináljanak ilyenkor a pasik?

2019. szept. 10. 23:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

"Pontosan az olyan idióta válaszokat akartam elkerülni, mint amilyen az 5-ös és 6-os is volt"

Idióta kérdésre idióta válasz, te tényleg azt hiszed, mert valaki a szemedbe néz, az már flört??? Hol élsz te? Voltál már valaha is randevúzni? Beszélgettél már lányokkal? Tényleg azt hiszed ennyi elég egy flörthöz, hogy a szemedbe néz?

2019. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Bizonyos esetekben flörtnek is vehető, ha közben a lány rám mosolyog pl, vagy nagyon cserfesen néz. De akkor konkrét példa. Állok egy koncerten, a lány kb. 3 méterre tőlem nagyjából velem szemben. 5-6 perc alatt minimum 4x akadt össze a tekintetünk, és igen, én marhára azért nézegettem, mert nem találtam vonzónak, de nem is azért, mert ahogy írták páran, hogy feleségül vegyem vagy, hogy le...jon. Nálam nem törvényszerű, hogy másfél percenként felvegyem a szemkontaktust valakivel, és stírölgessem. Kíváncsi vagyok, hogy a csajoknál ez általában mit takar, ha így tesznek. Nem arról van szó, hogy egyszer összeakad a tekinteted az utcán valakivel, és elsétáltok egymás mellett. Nem azt kéne meglovagolni, hogy ez flört vagy akármi, hanem, hogy ez lehet-e egy apró jel, hogy jó vagyok-e a lánynál. Mert nekem annak tűnik, de ezért címeztem a csajoknak a kérdést, hogy náluk is-e. Bár tudom, minden ember más.
2019. szept. 11. 17:45
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"ez lehet-e egy apró jel, hogy jó vagyok-e a lánynál"


ennyire bizonytalan vagy az élet minden területén, hogy az egyértelmű dolgokat is öt felől kell alátámasztani?

Magad megválaszolod azt, hogy van egy lány aki folyton stíröl egy koncerten, folyton keresi a szemkontaktust veled, és akkor a nagy kérdésed, hogy vajon, VAJON, ez egy apró jelecske lenne, hogy TALÁN a lány nyitott feléd?

2019. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én egy 40 éves nő vagyok.

Nálam a szemezés az a flörtölés jele. Nyilván nem szemezek boldog boldogtalannal. De azt is észreveszem ha bejövök valakinek. Érzem hogy néz, ránézek, ő másfelé néz de előtte mosolyog, én szintén. Ez kb 3x, 4x így van, majd vagy ő jön oda vagy én megyek oda, de ha egyik sem akkor megkeres a neten...ennyi...szóval ezt flörtre lehet használni.


nem keverendő a bámulással. És van hogy bejövök valakinek, érzem hogy néz, ránézek, nem jön be, és ennyi. többet nem nézek arra...

2020. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%

40 éves jómódú sportos szingli férfi vagyok.

Minden nővel szemezek.

😘😚😙😗

Természetesen nem kell minden nő!

Természetesen nem szabad önző módon viselkedni és nem szabad zsugorító lenni!

Mert az is igaz, hogy a szemek a lélek titka.

Mindig is van a nőkkel szex, na jól van, 95 % van.

😜😜😜😜

😉😉😉😉

Minden nő megkapható!

Csak tudni kell, hogyan is!

Csokoládé és masszázs és virág!

Egy jó kis vacsora.

Egy kirándulás.

Egy fitness teremben.

Egy wellness hotel.

2022. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!