Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi a baj a szűz fiúkkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a baj a szűz fiúkkal?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Az, hogy már öreg vagyok és lusta. Csak élvezni akarom a szexet, nem várni, megtanítgatni, hogy jó legyen.


Kb 25 alatt még örültem a szűz fiúknak, mert formálhattam őket.

2019. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ugyanaz mint a szűz lányokkal
2019. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Az higy kretének , sérültek .

Nem egészséges ha valaki szűz .


36/f szűz

2019. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom nem azért sérül valaki, mert felnőtt korban szűz, hanem mert eleve sérült volt más dolog miatt. Rossz családi háttér, traumák stb.
2019. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem az a baj hogy szűz hanem az hogy hisztizik nyafog rosszan mint egy bepiált pitsa aki nem akar fszt a pitsájába

Még a szűz fiuk,pasik,férfiak közt sok a komplexusos.

Egy idő után ki alakul náluk betegebbnél betegebb "fetisek" Csak hogy nő közelébe lehessenek . Pl hány szűz fiúcska van aki a nők csicskája akar lenni ? És azt akarja köpjék, húgyozzák le itassák meg más pasi ondóját vele stb stb.... rengetegen vannak

2019. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, te ilyen férfiakkal veszed körül magad? Mert érdekes módon körülöttem egy sincs.
2019. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Szerencsére nem.

Kb csak itt olvasni ilyet az állítólagos szűz férfiéktól

2019. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem az a bajuk, hogy szűz - mert ez nincs a homlokára írva senkinek. Hanem az a fajta önbizalomhiány, gyámoltalanság amit saját maguknak bebeszélnek a "szüzességük" miatt. Az ágyig ugyebár el is kell jutni, ha meg már eggyel is eljutsz akkor onnantól kezdve nem leszel szűz. Talán ne azzal kezdj, hogy szűz vagy, hanem normális mederben ismerkedj, hódítsd meg a partnered és el is jutsz majd vele az ágyig, ha lenyűgözöd akkor pont nem fogja érdekelni szűz vagy-e.
2019. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

# 3/8


Akkor mindenki kretén aki megszületik? Mindenki annak születik.

2019. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!