Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Emiatt a csekélység miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt a csekélység miatt értékelődnek le a nők a szememben?

Figyelt kérdés
Amikor az utcán sétálok és rá nézek a lányokra vagy az egyetemi órák alatt rögtön az az első gondolatom, hogy hogyan és milyen módon dughatták már meg őket. Magam előtt látom ahogyan beléjük élveztek, orálisan kielégítettek másokat. Előttem van az ahogyan sóhajtoznak szex közben. Ilyenkor annyira kiábrándulok belőlük, hogy képtelen vagyok rájuk nézni vagy szexuálisan megkívánni őket. Mielőtt bárki is a férfiakat ajánlaná fel nekem előre tisztázom, hogy nem érdekelnek.

2019. szept. 13. 18:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
De miért? Ez egy elég furcsa hozzáállás.
2019. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Hm, ez tényleg érdekes. Talán ne erre gondolj, hanem először ismerkedj. Van még olyan egyetemista, aki szűz. Nem kell rögtön mindenkit örömlánynak nézni.
2019. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
55%

Fura gondolataid vannak

És ha szűz akkor meg azért ábrándulsz ki mert elképzeled hogyan maszturbál és tud örömömet okozni magának férfi nélkül is ?

2019. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Ha szűz akkor ilyen undor nincsen bennem.


Valóban furcsa a gondolkodásom de nem tudom, hogy miért ilyen.

2019. szept. 13. 18:56
 5/30 anonim ***** válasza:
19%

Nyugi az egyetemen is van szűz lány én is egyetemista voltam mikor az első megtörtént

De hidd el hogy a mai világban már kb 8.os lányok fele már nem szűz mikor -ballag és talán a nők 5%-a megy szűzen férjhez

2019. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom elfogadni. Mindenki azt mondja nekem, hogy azért nem kell undorodom tőlük mert élik az életüket. Mikor arra gondolok, hogy nem szűz egy lány görcsbe rándul a gyomrom és elkeseredem.
2019. szept. 13. 19:06
 7/30 anonim ***** válasza:
35%

Te is szűz vagy?

Vagy te éltél már nemi életet?

Hogy éreznél ha egy lány ugyan ezt gondolná.

Undorodna tőled és görcsbe lenne a gyomra azért mert már dugtál szopattál nőt?

2019. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Szűz vagyok, semmilyen közöm nem volt lányhoz. Még szimpla beszélgetés sem.



Lehet furcsa lenne számomra ha emiatt utasítana el. De elfogadnám. De én úgysem lennék jó egy lányhoz sem.

2019. szept. 13. 19:10
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

Értem Nincs több kérdésem.

Majd ha férfi lettél másképp fogod látni dolgokat.

2019. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Miért lennék még gyerek? Mi a baj a válaszommal?
2019. szept. 13. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!