Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen még nem csókolóztam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen még nem csókolóztam, ciki?

Figyelt kérdés
Minden barátnőm csókolózott már, én pedig még nem. Nem is lett volna rá alkalom, nem szeretek bulizni, azon kívül pedig mégis hol történhetett volna meg? Főleg a mai világban.. Nem is beszélek fiúkkal, senki nem fűz, semmi nincs. És nem tudom miért, sokan mondják hogy ők sem értik, pedig szép vagyok. Nagyon gáz hogy még senkim nem volt?

2018. okt. 27. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Fiúként ugyanígy vagyok :/
2018. okt. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem gáz. Legalább te nem erőlteted és nem jössz össze minden jöttmenttel mint a lányok többsége. Sokkal jobb lesz így az első igazi szerelem. Patience my girl...
2018. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Pont ugyanez van velem is. 17/L
2018. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát, igen, patience 😏 nekem nagyon különbözik az értékrendem ettől a "fél városnak odaadom magam" dologtól, amit a tinik jó nagy része csinál manapság. Tisztelet a kivételnek. De azért valamilyen szinten zavar tényleg, hogy nem volt még semmi, remélem értitek.
2018. okt. 27. 23:49
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem, az lenne a gond, ha csókolóznál véletlenszerű arcokkal, mert ciki, hogy még sosem :) Ha nem jött össze eddig, majd összejön később, nem verseny ez.


Nemrég olvastam egy újságban, hogy anno egy érettségi utáni bulin az egyetlen szűzlányt elővették, hogy itt van ez a sok fiú, veszítsd már el. Aztán elég nagy orgia lett, de onnantól felnőttnek tekintették azt a csajt is. Eszem megáll. Nem az ilyen embereket tartom igazán érettnek...

2018. okt. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
70%
18 vagyok és szűz, barátnő nuku. Nem is érdekel. Az a bajom egyedül hogy rohadt nehéz ilyen lányt találni mint te, akivel mindent meg tudok beszélni, érdeklem is, és szeret is. És rohadt nagy szenvedés keresni:D egy idő után el fog múlni és nem fog érdekelni ez, mert a szeretet lesz a lényeg. szóval nyugi:D
2018. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Húsz évesen sem lesz ciki, de még 30-40, akár 80 évesen sem, max. csak fura. De most 17 évesen végképp nincs ezzel semmi baj.
2018. okt. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bit123bit ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki.. Viszont nem is akartál csókot, mivel a kérdésed alapján teljesen azt érzem hogy te menekülsz a csók elöl.. Eközben pedig mégis vágysz rá.. Szóval csak 3 dolgot mondok amivel hatalmas esélyt adhatsz a szerelemre, csókra, és mindenhez ami ide tartozik.. :D


1.Ne vegyél cikinek soha semmit, mert akkor csak nyomasztani fog az érzés és rá fogod magad erőltetni, ami egyenlő a meneküléssel..

2.Ha esetleg meglátsz egy párt akik csókolóznak, akkor ne légy elkeseredve, mivel az magadnak se tesz jót alapból, másrészt meg ez is hozzájárulhat ahhoz hogy a jövőben nehezebbek lesznek a szerelmi dolgok..

3.Ez a legfontosabb, méghozzá a kitartás. Vagyis el kell azt a tényt fogadnod hogy most még nincs, és majd el jön a te időd is..


Remélem tudtam segíteni.. :)

2018. okt. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Városban vagy faluban laksz? Mert nem mindegy..
2018. okt. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8.válaszoló: uhh, ezt nagyon jól kiszűrted ebből a pár mondatomból is, tényleg menekülök a csók elől, miközben vágyom is rá. Köszönöm a tanácsokat!


9.válaszoló: városban lakom :)

2018. okt. 28. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!