Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok, ti élnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, ti élnétek olyan kapcsolatban ahol a párotok megengedi, hogy néha (havonta, kéthavonta mindegy) elmenjetek egy domináns/dominánsabb férfihoz és kiéljétek vele a "durvább" szex iránti vágyatok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nincsenek ilyen vágyaim, és még így sem kellene olyan pasi aki ezt megengedné...
2019. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez a vágyam, akkor a páromon is kiélem, nem? Vagy ha neki ez nem jön be, akkor nem a párom. Nem értem a logikát a kérdésben. Nem lennék olyannal, akivel nem egyezik a szexuális vágyunk. Az hogy másokkal is vagyunk a mostani kapcsolatomban is megvan.
2019. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehéz feltételes módban feltett kérdésre válaszolni. mert rengeteg dologtól függ az ember döntése.

Alapból nem utasítanám vissza ezt a lehetőséget, de hogy a gyakorlatban mi valósulna meg belőle, azt nem tudhatom!

2019. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen, csak nem élnék a lehetőséggel mert nincsenek ilyen vágyaim. Én a szexet érzékin szeretem, nem durván...
2019. szept. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Mivel nincsenek ilyen vágyaim ezért nem élnék a lehetőséggel.
2019. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen, élnék így, bár nem örökké.
2019. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem élnék olyan kapcsolatban, ahol a partneremmel annyira nem egyezünk szexuálisan, hogy nekem rendszeresen másra van szükségem ahhoz, hogy kiéljem a vágyaimat. Olyan típus vagyok, akinek a szexhez fontos az érzelem és fordítva. Tehát ha mással szexelnék, érzelmileg is eltávolodnék tőle.

Arról nem beszélve, hogy a férfi önbecsülésében mekkora kárt okozna egy ilyen viszony, és melyik nő vágyik egy önbizalom hiányos, frusztrált pasira?

2019. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dominánsra nincs szükségem, viszont az még van engedve, hogy néha dugjak másokkal.
2019. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eleve olyannal jövök össze, aki teljesíti a vágyaimat.
2019. szept. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!