Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mennyi ideig normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyi ideig normális szex nélkül lenni kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok, 4 éves kapcsolatban. Nagyon jó szexuális életünk volt, de egy jó ideje abszolút nem közeledik hozzám a párom, és több hónapig nem szeretkezünk.

Az kizárt, hogy van valakije. Együtt lakunk, és együtt dolgozunk, feltűnt volna.

Van ilyen, hogy egyszerűen nem kívánjátok a szexet?


Ne offoljatok, normális válaszokat szeretnék, elsősorban férfiaktól, de ha nőnek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, az is erdekelne.


Köszönöm szépen.


2019. aug. 30. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát, fáradtság miatt lehet, meg ugye ha egy ideig nem csinálja az ember akkor megszokja és emiatt is kevésbé kívánja, de azért a több hónap akkor is túlzás, az nagyon sok kihagyás, beszélj vele.
2019. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
nincs,3 naponta kivánom.f
2019. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem megy a szex, az általában valamilyen párkapcsolati problémának a tünete, vagy egészségügyi okokra, stresszre vezethető vissza.

Az egyetlen megoldás szerintem, ami nem is olyan nehéz, csak sokan félnek belevágni: leültetni, megkérdezni mi a probléma, és őszintén elbeszélgetni.

Velem előforult, hogy annak idején, hogy a szexualitás ugyanígy kihűlt, és meg tudtuk oldani. Drukkolok neked :)

2019. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Beszéljetek, beszéljetek. Én már egy hét kimaradás után leülök egy kis hangos gondolkodásra a párommal (akkor is, ha miattam van a szünet).
2019. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

A stressz, mentális traumák (pl. közeli családtag elvesztése), vagy hormonális okok egyaránt jelentősen tudják csökkenteni a libidót. Ha együtt laktok figyeld meg van-e reggeli merevedése, ha van akkor szervi ok nincs.

Feltételezem más problémák is vannak, csak nem biztos hogy észreveszed a jeleket. Ideje leülnötök és beszélgetni egymással mi a baj (de ne szorítsd sarokba, inkább megértő legyél) esetlegesen párkapcsolati terapeutát igénybe venni. Ha így marad akkor sajnos nem lesz túl hosszú életű a kapcsolatotok, 10-ből 9 kapcsolat ezért fut zátonyra.

2019. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
szerintem gond lehet a kor,az érzelmek kikopása,hogy folyton együtt vagytok még a melóhelyen is.ezek a kapcsolat ellaposodásához vezetnek,unalmassá válik ugyanaz a póz,ugyanazzal az emberrel,nem ér külső inger benneteket.ha eltűnik az erotika nincs vibrálás az gond.kellene a másiknak teret hagyni.némi vérfrissítés. kapcsoljatok ki,utazzatok nyaralni,tarts szeretőt etc.
2019. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%

Megírtad a választ


“Együtt lakunk, együtt dolgozunk”


Esetleg wc-re is együtt jártok?

Viccet félretéve a lényeg az hogy megunt téged a sülve-főve együttlét miatt.

Én is így voltam a kapcsolatom elején csak 3x taliztunk egy héten, de mikor hozzám költözött a párom egyre jobban eltávolidtam tőle.

Érdekes hogy ezt csak én érzem, ő azt mondja bármikor sokat tudna együtt lenni velem de számomra szexuálisan már unalmas.

Anno az illata is beindított, de most már annyira megszoktam hogy immunis vagyok rá.

Még ha együtt is dolgoznánk az nálam az öngyilkosságot jelentené.


F/41

2019. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha te kezdeményezed a szexet akkor elutasít?

Szerintem is beszélnetek kell az okokról.

2019. aug. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,volt rá alkalom, hogy elutasította a közeledésem. Az akkor megtört bennem valamit, azóta én nem is kezdeményezek, és nem is szeretkezünk..
2019. okt. 18. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!