Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itthon szeretnek a fekete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon szeretnek a fekete pasik magyar lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Ma már feltettek hasonló kérdést...
2019. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj hogy nem olvasok el minden kérdést egyesével :D
2019. szept. 15. 14:52
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Magyarorszagon fekete hölgyekkel nem igen tudnak, szóval gondolom igen, velünk is szeretnek.
2019. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Csak nem Avenger_1? Megint erre hokizol? :D
2019. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Persze főleg a szőke kék szeműekkel,mert otthon olyan nemigen van
2019. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
A fekák büdösek. Tapasztalatból mondom. Meg állítólag igénytelenek is
2019. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%

7#


Persze, minden csak Orbán hibája lehet...


A társadalmon felesleges változtatni, hiszen magát korrigálja

2019. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
hell yeah nigga hungarian girl best girl
2019. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen, nem véletlen :)
2019. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Hola, sí Las ninas de Húngria son mui bonitas y agradables! Bocsi, ez csak egy mini trollkodás volt, fekete bőrű nem csak angolul de sok nyelven is beszélhet. Nem tartom amúgy rasszistának a kérdésed mert nekem is van ami egy tulajdonság ami fontos egy nőben de ettől még ha akivel ismerkedek nem ilyen nincs kizárva semmi. Elég hosszú a véleményem ha akarod írj (bár én "gringo" vagyok) :) Nyilván a legtöbb feketebőrű Afrikában él viszont ott nem annyira nemzetállamokban hanem törzsekben gondolkoznak. Mire gondolok? Nem sokat számít hogy te magyar vagy lengyel vagy, fehér európai vagy és kész. Ahogy mi nem tudjuk felismerni hogy közülük ki melyik törzsbe tartozik, ők sem fognak egy szlávos arcélet észrevenni, ezt csak azért írom le hogy nem a magyarság számít. Aztán én tapasztalatból mondhatom mert jártam fekete Afrikában hogy rasszizmus ott a mi irányunkban létezik, engem úgy megbámultak hogy csak na.. Nyilván azon is sok múlik hogy mi célra keresel, ez engem nem annyira érdekel de fontos lehet.. A közös nyelv sem árt, mert hiába mondja hogy ért jól angolul vagy más európai nyelven, gyakran csak mosolyog és mi azt hisszük hogy mindent megértett és pont az ellenkezőjét csinálja. Az Észak amerikából származó feketék megint más eset mert ők azért angolul nyilván megtanulnak és lehet hogy ott is vannak cefet viszonyok de nem olyanok mint Nigériában.
2019. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!