Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar a lány csak tök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a lány csak tök sötétbe szexelni?

Figyelt kérdés

Szval a lány akivel kavarok úgy döntöttünk hogy lefekszünk. Egyikőnk sem annyira tapasztalt, és nekem így fura. Kívánom őt, mikor világos van már a bugyija is nagyon szexi,de mikor lekapcsoltassa velem a villanyt már nem látok semmit. Nekem nagyon furcsa úgy szexelni h nem látom a partnerem. A behatolás is nehezebb,mert vaksötétbe nem látok semmit, és így a merevedésem se stabil. Kellemetlen hogy lelankad, mivel nincs semmi izgató amit láthatnék.

A csaj nagyon csendes is, mikor nyalom őt akkor sem ad ki egy hangot se,csak csöndben van. Mit javasoltok.

Én 19 ő 18



2019. szept. 15. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Szégyenlős. Majd elmúlik. Nem kell semmi extrát mögé látni.
2019. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Onbizalomhianyos, szégyenlős. Szerintem egy ido utan majd enyhülni fog.
2019. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
Hagyd, szánalmas.
2019. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Vagy lehet,nem tud elviselni. Vak sotetben a legjobb elvezkedni
2019. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nincs önbizalma, szégyenlős magát. Bíztasd hogy neked tetszik.
2019. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egy kis alkohol segíthet a dolgon ? :D
2019. szept. 15. 20:35
 7/20 K.L.Kiss ***** válasza:
74%
Nagyon fontos lenne neki is, neked is, hogy felszabadítsd! Erős gátlások munkálnak benne. Ha tudnál olyan környezetet, olyan hangulatot, olyan hozzáállást (olyan forró szerelmet, vágyat) generálni benne, ami elfeledteti vele a külvilágot szex közben, akkor mindketten nagyot nyernétek. Ha ez nem sikerül, akkor lapozz, mert nincs jövője a dolognak. Add meg neki is az esélyt, hogy találkozzon azzal a sráccal, aki feloldozza benne a gátlásokat.
2019. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Ahogy irtak elobb is: szegyenlosseg onbizalomhiany miatt lehet. Kis alkohol is segithet oldodni vagy egy romantikus kornyezet. Probald meg hogy nem villanyt kapcsolsz (en is utalok tok vilagosban szexelni) hanem valami kisebb fenyforrast ami minimalis fenyt ad a szobaban. Pl gyertya vagy kisebb olvasolampa a szoba tulso vegeben. Nem lesz tok vilagos, de vaksotet se. En pl jobban el tudok latulni es atadni magam az erzesnek ha felhomaly van, pedig nem panaszkodom a testemre, elegedett vagyok vele
2019. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Öbizalomhiányos nem tudom mitől lenne, ha tökéletes a teste. Mivel táncol mindenhol jó, és ezt ő is tudja.

A helyszín egy nagyon hangulatos kis lakás jakuzzival meg óriási ággyal felszerelve, szval ezek mind jók.

Meddíg érdemes a dolgot próbálni?

2019. szept. 15. 20:47
 10/20 anonim ***** válasza:
23%

En kimondottan szeretek vaksotetben szexelni

Akkor felerosodik a hallas az izleles a tapintas

Sokkal izgatobb szamomra ...

2019. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!