Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom minden áron édeshárm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom minden áron édeshármast akar (én+lány+ő) de félek mi lesz utána?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Emiatt gyozkod már egy ideje és azt mondtam atgondolom. Első sorban engem nem izgat a női nem, így az a része nem érdekel. Ha azt szeretné, letapizom meg lesnárolom a csajt de többet nem szeretnék vele csinálni.


Viszont szerintem ha mondjuk ő megdugná a csajt nem tudnék rá ugyanúgy nézni utána mert nagyon zavarna :( felek ettől és attól is hogy utána mára nem lesz ugyanolyan a kapcsolatunk.


Én szexben nyitott vagyok nagyon, viszont szerintem nem bírnám nézni hogy megb*sz egy másik lányt vagy hogy egy másik lány csinal vele bármit is.


Csinált valaki már ilyet? Milyen volt hogy zajlott? Mi lett a következmény, milyen érzés volt?


Nagyon szeretem öt és nem vagyok az osztoszkodó tipus. És bár tudom ez egyszeri alkalom lenne félek milyen hatással lenne a kapcsolatunkra.


2019. aug. 26. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A leirtak alapján ne menj bele! Mondd meg a barátodnak ha erőszakoskodik hagyd ott
2019. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele. Egy párkapcsolatban olyan dolgok történjenek amit mindkét fél akar. Lehet neki sem tetszene ha másik faszi dugna téged. Ellenpéldának fel is hozhatod.
2019. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tégedis izgatna, hogy egy csajjal smacizhatsz meg nyalhatod, azt írnám, hogy hajrá.

De így nagyon nem jó, hogy kvázi csak a barátod élvezete számítana . Önző nagyon.

2019. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#2 szerinted ilyen önző pasit érdekelhet, hogy d...gják a nőjét? Az az igazság hogy legálisan akar másik puncxhoz jutni.
2019. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha mar felmerult ez raadasul be is vallja akk nem szeret annyiraa hogy csak te kelljel neki. Kalandra vagyik, neki az is jolenne szerintem ha masik ketto lany es nem te vagy meg ott. Ottlellett vna hagyni ahogy ilyet komolyan megkerdez. Olusz kerdezd meg hogy o engedne e ezt forditva.
2019. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam. Pont így voltam mint te, a srácnak akartam megfelelni akit szerettem. Én sem vonzódom a nőkhöz semilyen szinten. Csak azért tettem meg, hogy a fiúnak teljesülhesen a vágya. Naiv kislány voltam, agyilag szinte még gyerek. De annyira szerettem azt a fiút hogy azt hittem így majd magamhoz láncolhatom. Persze nem így lett, eldobott egy másik csaj miatt én pedig nem értettem hogy mit csináltam rosszul. Ma már közel vagyok a 40-hez és nem teszek meg olyat, ami másnak jó és nem nekem. Neked is azt tanácsolom hogy ha bele is mész, csakis magad miatt tedd.
2019. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Magamtól semmiképp nem mennék bele ilyenbe. És persze felhoztam hogy mit szólna ha én kérnék ilyet csak egy másiké sraccal. Azt mondta az más, mert ő nem fog más férfihoz hozzányúlni, de lányoknál ez normális. Illetve hogy ne tagadjak biztos élvezném ha két pasi kenyeztetne.


Alapjáraton lehet de így hogy vele vagyok, egyáltalán nem vágyom arra hogy egy harmadik bármilyen nemű fél is becsatlakozzon, lehet az a világ legszexibb pasija akkor se. Mondtam neki furcsa érzés hogy ő minden gond nélkül hozzáérne egy másik lanyhoz. Azt mondja de ez csak szex lenne semmi több, és inkább azt nézné, hogy mi hogy elvagyunk.


A múltkor voltunk házi buliban ahol volt egy biszex lány és ott is mondta nekem barátom hogy smaroljunk mert az milyen szexi stb. Még a csajjal is beszélt hogy “legyen show”. A csaj lekapott én nem toltam el, gondoltam ha egy csók ennyire boldoggá teszi akkor nekem már megéri. Aztán hazaertünk és akkor mondta hogy több is lehetett volna, eljöhetett volna a csaj is ellettünk volna.


Nem tudom... én gondolom minden srácnak van ilyen álma, de furán érzem magam hogy talán neki nem elég amit én nyújtok..

2019. aug. 26. 18:05
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha neked nem tetszik, nem élveznéd, alapból elutasítod akkor NE menj bele ilyen egyszerű. Ha a párod ezért el fog hagyni, akkor az nem azért lesz mert nem mentél bele, hanem mert önző kis p.cs aki simán egy szextárgynak néz semmi többnek.

Ha ez ekkora feszültséget jelent köztetek akkor a legjobb ha elválnak az útjaitok, ne raboljátok tovább egymás idejét. Ő keres magának bisex nőt, te pedig olyan Férfit akinek te vagy a fontos és nem rongybabának néz.

2019. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
magadtól nem mennél bele ..... ő nem vállalná fordítva.... szerintem evidens hogy nem mész bele megsinylené a kapcsolatotok lehet így is megfogja de így leglább nem tettél olyat amire te NEM vágysz. Egyébként nem minden férfi álma ez nekem egyáltalán nem vágyam komoly kapcsolatban hogy bárki is a barátnőmmel legyen rajtam kívül.
2019. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Itt a legnagyobb gondom az hogy Nem akarom látni ahogy egy másik lánnyal van. Nem bírnám.

És tényleg zavar hogy azt hiszi ez teljesen oké és hogy siman lefeküdne mással is rajtam kívül :(

2019. aug. 26. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!