Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért változott meg ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ilyen hirtelen az ízlésem?

Figyelt kérdés

Szóval röviden a sztori: 19 éves lány vagyok, és eddig a korombeli srácok tetszettek, csak ők izgattak fel szexuálisan, az idősebbektől konkrétan undorodtam.

De most feltűnt az életemben egy 40 körüli pasi, sportos, ápolt, jó kisugárzása van, és hierarchiában fölöttem van (edzőm).

És hát eléggé megmozgatott bennem valamit, amitől összezavarodtam.... miért változtam meg ilyen hirtelen?



2019. szept. 16. 20:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Az elsőhöz hasonló kommenteket mellőzzük, szerintem értelmesen tettem fel a kérdést, értelmes válaazokat is várok rá.

Első, idézd azt a részt ahol írtam bármit is az anyagiakról...

2019. szept. 16. 20:59
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
#1 Nem sikerült megérteni a kérdezőt. Nem a dollár jelek pörögtek valószínűleg a szeme előtt amikor meglátta, mint Dagobert bácsinak, hanem vonzalmat érzett a leírás alapján.
2019. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Hogy a kérdésre is válaszoljak az én feltevésem az, hogy nem az ízlésed változott meg, csupán nem ismered még magad eléggé ahhoz, hogy tudd mi a te ízlésed pontosan.

Ezekszerint beletartoznak a 40 körüli " sportos, ápolt, jó kisugárzású" pasik is.

2019. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

az ember ízlése folyamatosan változik

10 éve, tinédzserként nekem az olyan csajok jöttek be mint Krissy Lynn, értsd idősebb, hosszú haj, nagy cici [link]

ma meg az olyan csajok mint Miley Cyrus és Dakota Skye, alacsony, rövid(ebb) haj, vékony, kisebb cici kerek fenékkel [link] [link]

2019. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

oof rossz kép az utolsó

ezt akartam [link]

2019. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az #5-ös, #6-os jól fogta meg a lényeget azzal, hogy: "minden folyamatosan változik".


Lefogadom most még eszedben sincs, hogy megházasodj, de talán egyszer eljön az idő, hogy mégis.


Én legelőször óvodában házasodtam meg, azóta sem... :-)

2019. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Kezdesz beérni.
2019. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem megváltozott az ízlésed, csak kezdesz felfedezni magadban olyan dolgokat, amik eddig rejtve voltak előtted. Megvan az oka (mentális eredetű), ha a függő viszonyban lévő, karakteres, domináns férfiakhoz vonzódsz (függetlenül azok életkorától). Nem kell megijedned, nem vagy egyedül ezzel a vággyal - ha úgy gondolod hajrá, de azért ne tedd fel a szemellenzőt a korodbeliek felé sem.
2019. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Előjöttek a normál természetes ösztöneid. Szerintem ez totál oké. Engem is izgatnak a fiatal lányok.

37F

2019. szept. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szimplan egy idosebb, sarmos, tapasztaltabb ferfi rohadt vonzo tud lenni.
2019. szept. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!