Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Negyvenes férfiak, ti hol,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes férfiak, ti hol, milyen módszerrel találtok magatoknak szeretőt, barátnőt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 16. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Bármilyen. A helyzet adja
2019. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Ebben a korban már nincs szükség egy hárpiára a közelemben így kerülöm a nőket ahol csak tudom.


F/42

2019. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Ezt nőként vagy férfiként kérdezed?
2019. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Férfiként! :)

Olyan nőt keresek, akinek lenne igénye randevúzásra, szexre, mert otthon nem kapja meg. Ahogy manapság mondják, barátság extrákkal. Aki nem házasságot, nem élettársi viszonyt szeretne, csupán kellemes pillanatokat a rohanó hétköznapokban.

Átlagos pasi vagyok közel az ötvenhez, átlagos hölgyet keresnék. Nem olyanokat, mint a mai párkereső oldalakon, appokon vannak. Nem szilikonszájú, melleiket tengerparton fotózó libákat. És persze nem 18 - 20 éveseket, hanem felnőtt nőket.

Lehet manapság ilyen paraméterekkel, elképzelésekkel ismerkedni a neten?

2019. szept. 16. 22:02
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Én ezt a régi, offline dolgot használom. Az a neve: ÉLET.

BÁRMIKOR, BÁRHOL, BÁRMELYIK nőt leszólítom, ha olyan a helyzet. 14-64-ig.


Miért ne?

2019. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A leszólítással, a szóba elegyedéssel nincs is bajom, de akikkel próbálkozom, mind foglaltak vagy éppen nem jövök be nekik. Gondoltam, célravezetőbb olyan nőkkel ismerkedni, akik partnert keresnek. (sajnos az offline élet nevű játékban nincs ráírva a homlokukra, hogy éppen ismerkednének)
2019. szept. 16. 22:27
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, ha a Bárcát szereti, akkor gyühet..
2019. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
badoo.com de értelmesnek kell lenni
2019. szept. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nőt keresek, akinek lenne igénye randevúzásra (KINEK NINCS?), szexre (KINEK NINCS?), mert otthon nem kapja meg. Ahogy manapság mondják, barátság extrákkal. Aki nem házasságot, nem élettársi viszonyt szeretne, csupán kellemes pillanatokat a rohanó hétköznapokban. (ENNYIRE SNASSZ, SEMMILYEN DUMA, PONT MINT A "KICSI, DE JÁTÉKOS" KÖZHELY A FARKAKRA)


Átlagos pasi vagyok közel az ötvenhez, átlagos hölgyet keresnék. Nem olyanokat, mint a mai párkereső oldalakon, appokon vannak. (A LEGTÖBB NŐ ÁTLAGOS, DE SOKAN CSAK AZ EXTRÉMET VESZIK ÉSZRE) Nem szilikonszájú, melleiket tengerparton fotózó libákat. És persze nem 18 - 20 éveseket, hanem felnőtt nőket. (FELNŐTT NŐK FOGLALTAK)


Lehet manapság ilyen paraméterekkel, elképzelésekkel ismerkedni a neten?

(IGEN, DE TE SZERINTEM NAGYON ROSSZUL CSINÁLOD, MERT SEMMIVEL SEM NYÚJTASZ A LEÍRÁSBAN TÖBBET, MINT AZ ÖSSZES PASI)

2019. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, mert a korosztályomban lévő nők vagy foglaltak, vagy megrögzött szinglik, vagy azon aggódnak hogy nekem negyven évesen miért nincs kapcsolatom.. Ha fiatalabbat keresek akkor meg rám sütik hogy csak a fiatalság kell, pedig nem. Társ kell akivel élni lehet az életet. Nem próbálok kimondottan ismerkedni, beszélgetek, élem az életem és ha valaki szimpatikus akkor megismerem de öreg vagyok már bohócnak hogy nyomuljak.
2019. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!