Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből tudja egy tanár hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudja egy tanár hogy tetszik egy diákjának? Milyen viselkedésből vehető észre ha szégyellős a lány?

Figyelt kérdés
2019. szept. 16. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyenből, könnyen félreérthető,S veszélyes játék,, én is értettem már félre...F
2019. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Abból, hogy amikor a tükörbe nézel egy pedofilt látsz-e. Ha igen, akkor minden bizonnyal felmerül ez a kérdés, amennyiben nem akkor nem.
2019. szept. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, ezen szakadtam bocsi xdd
2021. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ennek a kérdésnek eleve fel sem kéne merülnie. Mindegy, hogy a tanár tetszik-e a lánynak.

Ha álltalános iskola / középiskola forog szóban, akkor igen, a diáklányoknak megesik, hogy egy fiatalabb, jól jkinéző tanár esetleg tetszik, de ez egyáltalán komoly, csak amolyan kislányos érdeklődés, és maga sem szeretne komolyan semmit, csak kamasz...

Felsőoktatás, egyetem esetén jogosabb a kérdés, de ugye amíg a tanár oktatja az adott diákot, addig semmilyen ilyen módon nem közeledhet hozzá. Ha komolyan érdekli valamelyik diákja, akkor úgy a helyes, ha miután a diák elvégezte az órát és már nem áll fenn a tanár-diák viszony, akkor hívja el valahová a volt tanár, ez esetben semmiylen kifogásolható nincsen benne. Persze lehetőleg felnőtten viselkedjen, és ne hisztizzen be, ha esetleg a lány nemet mond.

2021. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!