Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/lányok?! Titeket nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok?! Titeket nem zavarna, ha olyannal vesztenétek el a szüzességeteket, aki már nem az?

Figyelt kérdés
Én olyannal tervezem elveszteni majd, aki szűz, és ugyanolyan tapasztalatlan. Nem szeretnék beégni.

2019. szept. 17. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor várhatsz mégy 20 évet.
2019. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha ôt nem zavarja, hogy én még tapasztalatlan vagyok akkor engem sem.
2019. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Én olyannal tervezem elveszteni majd, aki szűz, és ugyanolyan tapasztalatlan. Nem szeretnék beégni."


Akkor azért lecsuknak! Manapság már 12-13 évesen dugják őket!

2019. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne általánosíts.
2019. szept. 17. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha legalább az egyik tudja, hogy mit csinálnak.
2019. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem zavarna,sőt,jó lenne,ha nem egy olyannal tenném,akin már átment fél európa.
2019. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem nem zavar, ha nem szűz a férfi, mivel jó ha vki tud ebben irányítani. De persze nem egy olyan férfire gondolok, akinek 100 nővel volt már dolga.
2019. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én fiuként olyannal voltam először aki már nem volt szűz, azóta se volt dolgom szűz lánnyal, most 25 évesen meg már nem fogok visszamenni az általánosiskola alsó tagozatába csajozni. Ha téged megnyugtat a tudat hogy a másik is szűz akkor oké, de ha lány vagy akkor nem ártana ha a fiunak van legalább egy kis tapasztalata vagy ha nincs akkor ismerd meg előtte nagyon, hogy tudd, komolyan tudja kezelni a témát és odafigyel majd rád. Ha pasi vagy akkor mindegy, én úgy vagyok vele hogy 10 év után is ha új nővel vagyok, az első pár alkalom bénázás ígyis úgyis, mert ki kell ismerni a másikat hogy tudd mi az ami tetszik neki az ágyban. Kár ezen görcsölni
2019. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem zavart volna, pont ezért olyannal jöttem össze aki szintén szűz volt. 19L 😊
2019. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!