Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 éves szűz Lányok/Fiúk!...

18 éves szűz Lányok/Fiúk! Hogyhogy még nem vesztették el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Miért alakult így?
2019. jún. 1. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem akarom elveszíteni. Talán ez a legnagyobb oka. Rengeteg lehetőségem lett volna elveszíteni,de nem akartam. Szerintem így a legjobb. Nem vagyok sikertelen se emiatt a lányoknál,még mielőtt valaki leszólna hogy gáz vagy. Nem a szexből áll a világ. Aki emiatt elítél azt a kanosságommal koptatom le. Jó kis lekoptatós módszer :D 18/F
2019. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nem gáz,én is az vagyok még.

Nekem nem igazán volt lehetőségem.

2019. jún. 1. 15:59
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nemtudtam szerezni barátnőt?
2019. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én se fiút.Mindenkinek más az oka.
2019. jún. 1. 16:04
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert nem érdekel a szex. Lett volna rá lehetőségem, egyszer volt barátom, de egyáltalán nem vonzott a dolog és valószínűleg később sem fog. Kicsit sem frusztrálna, ha életem végéig szűz maradnék. Ez magánügy. 18/L
2019. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Én csak a szerelemre várok, nincs kedvem teherbe ejteni *véletlenül valakit.* Tehát nem kockáztatok és várok a szerelemre.
2019. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
#6 igy van, azok ertelmes emberek mint te
2019. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Vree ***** válasza:
87%
Én inkább azt kérdezném, hogy hogy-hogy van, aki 18 alatt? Ennyire adódik az alkalom osztálytársakkal (mert ugye ki mással lehet), ünnepnap amikor a szülők távol vannak (vagy felvilágosult szülők és asszisztálnak?), vagy mégis hogyan?
2019. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Lány vagyok, nem volt még kapcsolatom, de nem azért mert nem lehetett volna,általában rajtam múlt- hanem egy embernél sem éreztem azt hogy szerelmes tudnék belé lenni, és tényleg ő az akit lélekben kerestem

Úgy gondolom addig felesleges fejest ugranom egy olyan dologba amit nem érzek biztosan

Szüzesség meg pláne, jópár fesztiválon voltam, már rég elveszíthettem volna, de nálam ez nem érték, megvárom az elsőt, mert én szerelemből szeretném elveszíteni

Egy ember volt akinél éreztem hogy talán, de csúfos véget ért a kezdődő szerelem köztünk, neki szerintem hamar odaadtam volna, ha nem úgy alakult volna, ahogy alakult

2019. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Értem. Szóval ha egy fiú szűz az gáz,de ha egy lány szűz az dicséretes. Mert ez jön le a pontozókból.
2019. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!