Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok izgató lenne számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok izgató lenne számotokra több férfit felváltva cumizni? Vagy ha meztelen lennél és kedvükre élvezkednének rajtad? Volt már valakinek ilyen, vagy kipróbálná?

Figyelt kérdés
2019. szept. 18. 02:34
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Igen engem fantázia szinten ez nagyon izgat. Kérdés, h élőben ezt meg is tenném, vagy sem.

Lehet h egyszer igen

2019. szept. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Ismét ez a kérdés, ismét leírom, hogy igen...
2019. szept. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Én, nagyon szívesen kipróbálnám.


De, a 2. férfijelölt, a kisebbségi komplexusa miatt, mindig kihátrál a dologból.


:(


Pedig, nem csak számukra lenne élvezetes, én is hatalmas orgazmust élnék át, mert már régóta ez, a legfőbb vágyam.

2019. szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 K.L.Kiss ***** válasza:
69%
Nos én nem a magam nevében beszélek, mert az egyik barátnőm, aki ezt élvezte, de nem csak fantáziálgatott róla, hanem jó párszor meg is valósította. Sőt, még fel is turbózta az én káromra.
2019. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen.
2019. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem előfordult már ilyen és nem bántam meg. Izgató volt, mondjuk cserébe néha fárasztó is kicsit. De nekem olyan is volt, hogy egyszerre vettem be a számba a 2 farkat.:D 21L
2019. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy korábbi barátnőm csinálta ezt párszor buli alkalmával F.
2019. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cukik vagytok !
2019. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
uuu dejó lenne..
2019. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!