Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Hosszú, megpróbálom rövidebben amennyire lehet.


A volt pasimmal 3 évig voltunk együtt, szakítottunk. Legalább 5 hónapig nem állt le, mindenhogy zaklatott. Majd tiltottam mindenen, utána már családomat, barátaimat, kollégáimat is zaklatta.

4 hónapig semmit nem beszéltünk leállt. Egy nap feltűnt mégis, mondta nem fog zaklatni, nem akar már semmit és hogy csak barátkozni akar.

Mondtam jól van, legfeljebb megint blokkolom ha zaklat, de tudtunk normálisan beszélni veszekedés nélkül, okénak tűnt.

Majd egyik nap ilyeneket írt, hogy nem tudnék- e olyan fényképeket küldeni, amin alig van rajtam ruha, vagy olyat amin nincs is!! Kért videót, amin zenére leveszem a ruháimat.

Kérdeztem, nem gáz hogy van barátnőd? Mert olyan 2 hónapja van a mostanival, és nekem is van párom 4 hónapja és ezt tudja.

Mondta nem gáz, szerinte ez nem számít megcsalásnak, szerinte csak a szex számít annak.


Nem is tudom, nekem ellenérzéseim vannak ezzel. (Előre mondom nem fogok semmi ilyesmit küldeni és ha ilyet kér megint, tiltom).

Az a durva mai napig ''kedvesemnek'' hív vagy ''kicsi szívemnek'', mikor jártunk hívott így. :-O


Nektek mi a véleményetek? Szerintetek ez mennyire számít megcsalásnak? Vagy ez ugyanolyan, mint mikor valaki idegen nők képeit nézi a playboy-ban? Miért nem a barátnőjét nézegeti?

Tényleg csak a szex számít megcsalásnak?


Én 25/l az exem 35/f.



2017. aug. 21. 20:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Beteges ez az egész, szakíts meg vele minden kapcsolatot! A meztelen kép vagy videó nem megcsalás, de ha én lennék a pasid nagyon nem örülnék az ilyesminek.
2017. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Ez is megcsalasnak szamit de te se vagy 100-as az is biztos.
2017. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem olyan, és ezt nyilván te is tudod. De bocs, téged se tudlak sajnálni, mert hónapok óta zaklat a pasas, te meg semmit se lépsz, sőt még barátkozol is vele. A párodat sem értem, hogy miért nem teszi szóvá, hogy élvezed a "zaklatását"...
2017. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális ez a fickó. Egyáltalán minek vetted fel vele újra a kapcsolatot? Ne beszélgess vele. Töröld az életedből.

A mostani barátod tud ezekről a dolgokról?

2017. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de igen beteges viselkedés.
2017. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem megcsalás, de szerintem még ma tiltsd le az exed! Ő nem normális ezek szerint.
2017. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy minket fogkalkozol vele, ha neked is van párod? Ennyi erővel te is megcsalod.
2017. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Most miért engem támadtok?


Nem olvastok figyelmesen, hanem hirtelen nekem estek?


1. 5 hónapig zaklatott, tiltottam ahogy tudtam, mindig talált más módot arra tovább zaklasson, annyiszor tiltottam.


2. 4 hónapig nem is beszéltünk egyáltalán, leállt.


3. Mikor feltűnt egy nap, megígérte normális lesz nem fog zaklatni, nem akar semmi olyat.


Az elején tényleg normálisnak tűnt (nem vagyok napi kapcsolatban vele), nem olyan rég írt ilyeneket.


A barátom azt tudja, néha levelezünk, de bízik bennem, tudja nem csalnám meg és nem mennék vissza hozzá. (Feleslegesen nem idegesítem ilyennel ezt nem mondtam meg).


Ráadásul nem küldtem neki magamról semmit!!


Kiakadtam rajta, de ő úgy állította be, mintha nem lenne olyan nagy dolog, hisz csak nézegetne, de nem történne semmi.


Tudni akartam, csak nekem nem tetszik ez az egész vagy ő nem normális??

2017. aug. 21. 20:30
 9/30 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nagyon gáz, hogy egyáltalán elgondolkoztál ezen.

1. Ő már az exed

2. Van párod, szerinted nem gáz hogy másnak vetkőzöl??

3. Kis rhib*nc leszel a szemében semmi több.

2017. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

7.-ik válaszoló, ezt ugye te se gondolod komolyan? Én mivel csaltam meg a mostani párom?

Ha valaki ír pár sort az exének, ne adj Isten csetelnek egy ideig, az neked megcsalás?

Te se írj akkor egy volt párodnak sem!

Ezen kívül nem tettem meg amire kért, megmondtam hogy nem.

És ha tovább erőszakoskodik, természetesen megint tiltom.

2017. aug. 21. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!