Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Végre itt az ősz és szexin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre itt az ősz és szexin öltöznek a csajok, más is örvendezik vagy csak nekem megváltás ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de imádom az őszi időt, mert a lányok végre levetik a mindent megmutató rövid nadrágot és többen húznak harisnyát amiben sokkal sokkal szebb a lábuk:) és a fél fenekük se lóg ki!


Ez csak nekem paradicsom, vagy másoknak is?:D Csajok nektek inkább kín ősszel öltözni mint nyáron?

Szerintem szuper szexik vagytok ősszel:D éljenek a csajok!



2019. szept. 18. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Te beteg vagy! Jobb is ha az ilyenek otthon egyedül verik maguknak!
2019. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Lazy Lover ***** válasza:
94%
Én örülök neki hogy nincs kint a valaguk a kis lányoknak meg a vén asszonyoknak végre
2019. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
En is orulok, mert sokkal valtozatosabban es jobban fel lehet oltozni osszel es nem merul ki az unalmas rovidnadrag top kombinacioban. Sokkal szexibb egy magassarku, harisnya, szovetkabat pl.
2019. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem mondanám kínnak az őszi öltözködést, és aki akar, az ősszel is tud ugyanolyan szexin öltözködni, mint nyáron. Én pl. nyáron hordok olyan shortot, amiben kint van a seggem, de csak azért, mert a nagy melegben kényelmesebb. Ősszel meg miniszoknya harisnyával vagy jeggings, amiben meg tudom mutatni az alakomat (ha már sokat dolgozok rajta).
2019. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
My Lord, újabb harisnya fetisiszta...
2019. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Fetisiszta nem vagyok, csak a nőkön izgat a dolog, maga a tárgy nem.
2019. szept. 18. 15:03
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Én a migránsokat várom, mert nekem meg a burka tetszik.

Tetszik az a titokzatosság, hogy még azt se tudhatom, hogy van-e farka igazából vagy sem.

2019. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kín az őszi öltözködés. Csak rövidnadrág helyett hosszúnadrágot veszek fel. 19L
2019. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Szóval akiknek a lába nem izgatott húzzon fel harisnyát, hogy eltakarja és jobban nézzen ki?

😂😂😂

2019. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
Mivel fetisiszta vagy így nyilvánvalóan várod ezen időszakot. Megjegyzem azért, hogy egy igazi nő minden évszakban tud stílusosan és egyben sexyn, de nem közönségesen öltözni. Egy tramplinak meg tökmindegy milyen évszak van.
2019. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!