Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elvesztettem Istennek vetett...

Elvesztettem Istennek vetett hitem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy 42 éves erösen keresztény vallàst gyakorló családból származom.


A vasàrnapi templom, a napközbeni és esti imàdkozás nálam kiskorom óta elengedhetetlen, a hitem töretlen Istenben, àm lassan egy hónapja rémálmok gyötörték napi szinten.


Éjjel izzadva ébredek, folyik rólam a verejték, majd miutàn kikàszàlódtam az àgyból, imàra kulcsot kézzel rimànkodok Isten kegyelméért, szeretetéért és megbocsàjtàsért az àgyamnàl térdelve.


Templomba is elmentem, meggyóntam a lelkiismeretem, igaz nem ismerem a forrásàt, de a.tiszteletes feloldott bűne alól.


Az àlmok a következő: Minden éjjel ugyan az a pàrbeszéd jàtszódil le köztem és az ismeretlen között.

Az idegen szembesît azzal, hogy ISTEN nem létezik, sose létezett és hogy az egész biblia egy évezredes hagudsàg, amit azért talàltak ki, hogy az embereket rabszolgànak tartsàk, egy engedelmes valakinek S ami vilàgméreteket öltött...én persze menekülök, futok előle, miközben sírok, de jön utánam, mindenhol megtalál S közli velem, hogy az ogazsàg elöl nem menekülhetnek.


Mit tegyek? Úgy érzem kezdek becsavarodni.



2019. aug. 18. 21:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy mese. Te más ember leszel, más lesz a világnézeted? Más erkölcs szerint fogsz élni?
2019. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzi úgy az ember, hogy kamu a kérdés, miután elolvasta az egészet?
2019. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Lucifer 666' Ilyen névvel a.pololban fogsz elérni. A màdik vàlaszolónak pedig üzenném, hogy remélem te sose fogsz hasonlót àtélni.
2019. aug. 19. 08:14
 4/25 anonim ***** válasza:
Jobbulást kérdező!
2019. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azt reméltem valaki tud valamit javasolni és segíteni ezen az oldalon...
2019. aug. 19. 11:06
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod kétharmada teljesen értelmetlen, most őszintén, ez alapján milyen segítséget vársz?
2019. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

Ennek az álomnak az a jelentése,hogy,szinte mindenhol ateistákba futsz akik megakarnak téríteni,de nem engedsz nekik,de nem tudsz elbújni előlük és valahol találkozol velük.Próbáld hanyagolni,szerintem az ateista emberek társaságát egy kis ideig.Remélem segítettem!:)


Üdvözlettel:valaki

2019. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Kamu.


Viszont annak, aki tényleg ilyet él át, érdemes lenne elgondolkodnia.

Tudom, ezt egy hívő nem szokta. De tényleg érdemes gondolkodni, hogy megvan-e még a hite. Az ember ugye fejlődik - jó esetben - és, ha fel tud nőni, akkor már nincs szüksége úgy a hitre, mint egy mankóra.


TE felnőttél már?

Ha igen, akkor gondold át a hited.

Ha már nincs meg, akkor pedig érdemes elkezdeni gondolkodni.

Elég nehéz, főleg egy hívőnek - de megéri!

2019. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"Én egy 42 éves erösen keresztény vallàst gyakorló családból származom."


Hány éves a családod? Olvasd vissza amít írsz, egy csomó értelmetlenség van benne.

Szerintem ez egy rosszul sikerült provokáció.

2019. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass jó zenét, az mindig nyugtató:

https://www.youtube.com/watch?v=HPQxnmzivzA

2019. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!