Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Saláta puncis lányok, örültök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saláta puncis lányok, örültök hogy ilyen a tiétek?

Figyelt kérdés

Vagy inkább babát szeretnél?

Van olyan amikor zavar hogy olyan, pl nyomja a bugyi, vagy fürdőruhában kidomborodik?


Csak kíváncsiságból kérdezem, és engem amúgy nagyon izgat látványra 😍


2019. szept. 19. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Saláta, baba szerintem mindegy, csak legyen, aki behatol!
2019. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bajom vele sose okozott semmilyen kellemetlenségét, nem doborodott ki nem nyomodott nehogy azt hidd h olyan mint nektek a here hogy látszik alsóban..

Persze ha nyakig húzom a bugyit hogy bevágjon akkor még a baba puna is kidobósotok bugyin keresztül.. De ha normálisan öltözöl nem húzod nyakig a bugyit gatyád nem lesz kidomborodó tevepatád

2019. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülök,de elfogadom,végül is mi mást tehetnék?
2019. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
3 vagyok. Privátot nem kérek,olvasatlanul törlöm
2019. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem nyomja, nem domborodik ki. A nők sokszor nincsenek megelégedve ilyen-olyan testrészükkel (popsi, has, orr, füll akármi mindenkinél más), de a p...ncival nem megelégedni botorság, az úgy ahogy van tetszeni fog a pasiknak akár baba, akár saláta.
2019. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jdfGabrella ***** válasza:
Igen
2019. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen vele semmi problémám, nekem tetszik a sajátom. Nem okozott meg kellemetlenséget, nem nyomja a bugyi, se a nadrág.
2019. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Én is szeretem az enyémet. 😊

Semmi nem nyom és nem is domborodik ki.

Bugyin keresztül is izgató nyalni, puszilgatni, főleg, ha átázott már!

2019. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!