Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Roma hölgyek, ti általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma hölgyek, ti általában örültök egy fehér srác közlekedésének vagy minden esetben roma srácokat preferáltok?

Figyelt kérdés

Legyen szó akár komoly ismerkedési szándékról vagy direktebb dologról.

Köszi a válaszaitokat!


2019. aug. 14. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Örülök
2019. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Engem imádtak a roma csajok mert nagy farkam van és vastag.

Ki kell fogni mert a többsége igénytelen bánat, de vannak jó igényes roma csajok.

Én szeretem őket mert sokkal bevállalósabbak, akár első talin azt csjnálsz velük amit akarsz.

2019. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2-es, el egyetértek.

Bevállalósabbak, de igénylik a nagy méretet.

2019. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Cigány a cigányt nem rabolja ki.


Örülnek a fehér srácnak, akit le lehet húzni.


De aki belemegy a : "kell szex???" kérdésbe az ne csodálkozzon

2019. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

En 16 évesen beleszerettem egy roma ferfibe. Pedig azt mondtam nekem nem kell soha roma, hiába én is az vagyok.

Most így visszagondolva, örülök hogy nem lett belőlünk semmi. Tudom mi lett volna ha komolyabban foglalkoztunk volna egymással. Teherbe esek, szülök egy gyereket, ő dolgozik, megcsal, én otthon maradtam volna és persze soha nem mentem volna el dolgozni mert végzettség nélkül nulla tapasztalattal és egy gyerekkel sehová sem vettek volna fel, és így éltünk volna én meg egész eletemben arra gondoltam volna bárcsak szóba sem álltam volna ezzel a férfival.

Vannak romabol is nagyon rossz emberek de ugyanúgy magyarból is. De az az igazság, hogy nekem soha nem kellene férjnek egy roma férfi.

Sajnos nem tudtam befejezni az iskolát, az itthoniak miatt, most munkát keresek de nagyon nehéz végzettség nélkül.

Választhatnam azt is bármikor hogy teherbe esek és az lenne amit le írtam. De soha!!!!!!

Inkább meghalok!!!!!

Teljesen új életet kell kezdenem, szerzek végzettséget, férjhez megyek majd de nem egy roma ferfihez, nem akarok ugyanilyen életét mint ami most van ami gyerekként is volt. Nem akarok romákat. Nem fogom letagadni hogy az vagyok, de a lehető legmesszebrol elkerulom a roma férfiakat!

2019. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Voltak cigány udvarlóim, de mind komolytalan "ki ha én nem" felnövőben lévő kancigány volt. Hasonló egyének pedig értelmes, valamire való nőnek nem kellenek, akkor se ha fehér, fekete, barna vagy zöld. :) Szimpátián alapult minden kapcsolatom, akkor ha rövid volt, akkor is ha tartós, de semmiképp sem bőrszínen. Úgy alakultak a dolgok, hogy magyar sráccal voltam mindig, de ennek különösebb jelentőséget sosem tulajdonítottam. Kivéve persze mikor összejöttem a gyerekkori szőke herceg szerelmemmel, az azért nagyot ütött. :D
2019. aug. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak a családomban romák is..anyám félcigány..én ōssze nem jōnnék cigány pasival..akivel eddig voltam mind magyar srác volt..jövöben is igy lesz
2022. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!