Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti volt hogy rivalizált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti volt hogy rivalizáltatok egymással, hogy pl ki hány kiló, vagy ki fogyott le többet, és így szexibbnek éreztétek magatokat hogy vékonyabbak vagytok?

Figyelt kérdés
Illetve ezek után a pasizásban is sikeresebbek voltatok?

2019. szept. 19. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem..ez nem az amerikai gimi
2019. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez aranyos, de kissé értelmetlenül hangzik. A kövér csajok is lehetnek sikeresek a pasizásban.
2019. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2

Miután lefogytak persze, sőt lehet pont azért fogyóznak, és akkor utána bele is vetik magukat a témába.

2019. szept. 19. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok hülye kva
2019. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Kinőttem abból, hogy mindig csak másoknak akarjak megfelelni. Miért kéne amúgy mindig csak lefogyni? A pasinak is olyan lesz egy idő után, mintha egy deszkával szexelne...
2019. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mérgező kapcsolatom volt, olyan szinten hogy már enni sem bírtam, konkrétan nem bírtam nyelni! szépel leszaladt rólam 26 kg.. és sokkal jobban éreztem magam, amit valaki nagyon kiszúrt.. és most vele élek boldogan.. versengés nem volt, de sok korombeli nő megjegyezte, hogy hova fogyok már?! az ételre táplálékként tekintek és nem élvezeti cikkre...
2019. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

A nők ritkán rivalizálnak egymással "kinek van meg több".

Ha valaki fogyni akar ne a külalak miatt tegye hanem az egészsége miatt ha már olyan mértékű a túlsúly. S ami még fontosabb fogadja el önmagát, az élet szép, ma is sütött a nap :)

2019. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!