Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a csajok, akik élvezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csajok, akik élvezik ha az arcukra ejakulálnak szeretik ha beteríti a sperma az egész pofijukat vagy csak szolídan?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok ha lehet.

És azik a lányok írjanak, akik ezt alapból élvezik.



2019. szept. 19. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Micsoda szakszavak
2019. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Akiknek a pofikájukra ejakulálnak, ök szolidacskán szetetik csak.
2019. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem hinném, hogy spermában akarnak fuldokolni, úgyhogy csak szolidan a pofikára 😂
2019. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Johetnek az adagok:)
2019. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Számba jobban szeretem

19/l

2019. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha beterít a sperma.


Nem kérek privit!

20L

2019. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem, felizgat.

De ezt úgy kérdezted mintha tudnád szabályozni.

2019. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan akit izgat, van aki elviseli, s van aki elutasítja.

Azt viszont egyetlen nő sem szereti, ha a szemébe megy, a sótartalma, kémhatása miatt csíp, kellemetlen, bevörösödik tőle a szem, szélsőséges esetben (ha sokáig nem törlik ki) akár irritációt, enyhe kötőhártya-gyulladást is okozhat.

2019. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

2#-es Hahahahahahaha !!!!

Ez jó poén volt.

Köszönöm az eddigi válaszokat. Ha valakit még ez érdekel nyugodtan írjon. Persze itt csajok válaszára vagyok kíváncsi.

Eddigi barátnőim élvezték, de én mindig dilemmába vagyok, hogy csak megjátszották-e vagy sem.

Volt egy-kettő, akiről viszont tudtam, higy tényleg élvezi ha az arcára megy és mindenhova. Persze nem a szemébe, meg hajára, de olyan csajim is volt, akit még az sem zavart, ha a hajára ment ha meg tudta utána mosni.

2019. szept. 30. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!