Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez gond? Későnérő...

Szerintetek ez gond? Későnérő vagyok már a spermámból egész sok van de viszont teljesen átlátszó és ez szerintetek gond?

Figyelt kérdés
Spermám amikor élmények a tenyeremet beborítja és az álaga is render ilyen "ragadós nyúlós" de nem fehér hanem átlátszó szerintetek ez gond késöbb lesz normális spermám? 14/F

2015. jan. 1. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A te korodban ez normális. A serdülőkor elején az ejakulátum áttetsző, mert még kevés benne a spermium. Mire férfivá érsz, a spermád színe, állaga és mennyisége is változik még!
2015. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok egy orvos..de szerintem az a sárgás anyag, az vizelet, ami a húgycsőben maradt, a színnek pedig tudtommal semmi köze..sem annak, hogy mennyire ragad
2015. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ez még nem sperma ,ne tévedjél meg.A prosztatád terméke .Majd nemsokára már befehéredik .
2015. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gond kérdező, nemsokára majd fehér lesz egy idő után.

Ami kijön az ahogy a hármas is írja, a prosztata terméke, a hímivarsejtek később jönnek.

2015. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
2 es hol volt itt szó sárgás anyagról .
2015. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az 5 ös jól mondja nem volt semmi sárga csak annyit mondtam hogy átlátszó
2015. jan. 1. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!