Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncs.hu -rol tapasztalatok/sz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs.hu -rol tapasztalatok/sztorik? Mindenre kivancsi vagyok legyszi irjatok kort es nemet is.

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Kicsit irreálisan sok a regisztrációs díj, mint a legtöbb társkeresőn.

48+Ffi

2019. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
ha lélektelen, személytelen, pénzéhes kapcsolatokra van szükséged hajrá
2019. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kritikan aluli:D azt hinned hogy a gazdag sikeres pasik nem idiotak de nagyjabol 400uzenetet kaptam 3-4 nap alatt es 90% uknak 8 altalanos szintu tudasa nincs meg. Szovegertes helyesiras ismeretlen fogalmak, a normalis udvarlas es tiszteletrol nem is beszelve. Volt olyan is akivel par nap beszelgetes utan megbeszeltuk h valamelyik este megiszunk valamit, aradozott vegig h milyen szep vagyok meg szimpi, majd hirtelen delutan eltunt..nem irt hogy mi legyen. Megijedt? Franc se tudja:D vicc. Az osszes elmeroggyantat osszegyujtottek szerintem. Osszessegeben nagyon meglepett es hatalmas csalodas volt.. pedig hozzateszem en tamogatas nelkuli kapcsolatot kerestem, raadasul nem is kulso alapjan itelek, nem a macso kigyurt szepfiukra megyek, mindenki kap eselyt, lenyeg h normalis legyen es azert ne visszataszito kulsore. Ha atlagos az mar jo,a belso fontosabb nekem. Meg ha csak szexrol is van szo. Kivancsisagbol probaltam ki az oldalt, nem vartam sokat tole, de meg igy is csalodtam:D nem ajanlom senkinek. Ferfiaknak se mert a nok nagyresze hivatasos prosti, ezt sokaktol hallottam.

23L

2019. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel sem jobb mint bármelyik más társkereső. Naivság lenne azt várni, hogy unatkozó bankvezérekkel lesz tele (azok találnak sugarbaby-t így is úgy is internet nélkül), avagy támogatót kereső egyetemista diáklányokkal.

Nem lehetetlen, hogy ilyenek is vannak (>0,55 normális), de ami a többséget adja: sima prostik akik azt gondolják sugarbaby címszóval egy kicsit többet kérnek majd el, valamint ugyanaz a közönség aki a rosszlanyokat látogatja csak azt gondolja itt fix áron olcsóbban tud kijönni. Minden a pénz körül forog.

2019. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Onnan van a pasim 21 vok és azt kammuztam h szűz vok. :D a szeretőm is onnan van neki meg csak azt mondtam csak análoztunk eddig. Kaptam bundát is.
2019. szept. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"a normalis udvarlas es tiszteletrol nem is beszelve."


Ezek már lassan a sima társkeresőkön sem léteznek.Itt meg főleg azért, mert a prostikat csak kevesen tisztelik.

2019. szept. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Havi 10-20 vagy még több órára egész jó bőr csajokat lehet itt lízingelni 20 ezer/Ft órás költséggel. Ez a rendeltetésszerű használata, aki nem így használja (férfiként mást akar, nőként mást remél) az balek vagy álomvilágban él (pl. csaj meglepődik, hogy nem vacsizni akarják vinni, hanem dugást akarnak tőle első "randin").
2019. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos csalódás volt nekem is, pár hét után feladtam.

Túlárazott maga az oldal is, valamint a regisztrált lányok igényei is elszálltak.

Biztosan vannak, akik havi pár találkozóért, laza szeretői kapcsolatért százezres támogatásokat fizetnek havonta, de szerintem nem ez az átlag.

Én kb. havi 2-3 találkozásért 200-250 euróval támogattam volna fiatal lányt, ami nem csak szexről, hanem beszélgetésről, sétáról, vacsoráról stb. is szólt volna.

Három csoporttal találkoztam:

1. Elit lányok, akik alkalmanként ennyiért, talán...

2. Nagyon egyszerű, helyesen írni sem tudó lányok (lehet, hogy szép, meg jó alakú, de az számomra nem elég)

3. Hivatásosok, akik - mint ezt itt korábban leírták - "azt gondolják, hogy sugarbaby címszóval egy kicsit többet kérnek majd el"

Ezek csak az én tapasztalataim, lehet, hogy másoknak simán működik a dolog és találtak már ott kapcsolatot.

47F

2019. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!