Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak természetüknél fogva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak természetüknél fogva domina nők?

Figyelt kérdés
Úgy értem, akik tényleg élvezik ezt nem csak a pénzért csinálják vagy a párjuk kedvéért. Maga az attitűd amire kíváncsi lennék hogy létezik e, nem maga a fizikai megvalósítása. Írhattok privibe ha van kedvetek. Nem akarok ismerkedni sem ajánlatokat tenni csak érdekel a téma.

2019. szept. 19. 23:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nekem volt olyan vérmérsékletű irányítómániás barátnőm akiről simán el lehetett volna ezt képzelni. De az ágyban egyáltalán nem mozgatta ez a dolog. Szóval ezért érdekelne hogy egyáltalán létezik ez a dolog a nőknél vagy csak a férfiak vágynak erre.
2019. szept. 19. 23:37
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Hogyne létezne. Ennyi erővel kérdezhetnéd azt is, hogy vannak-e természetüknél fogva szubmisszív férfiak.
2019. szept. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Nézd, szerintem jól látod a kérdést. Nőként írok, és nem nagyon ismerek olyan nőket akiknek ez a vágyuk. Engem sem mozgat. Lehet majd írnak mindjárt férfiak akik nőnek adják ki magukat, hogy őket izgatja. Szerintem ez egy ilyen férfiak által megalkotott délibáb.
2019. szept. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szubmisszív férfiakkal tele van a padlás. Én azt nem tartom reálisnak hogy vannak szubmisszív férfire vágyó nők.
2019. szept. 19. 23:46
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen vannak
2019. szept. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak, sőt az igazi domina, dom nem megjátssza, nem csak felvesz egy szerepet hanem alapból ezt kedveli a szexben (ettől még vannak ambivalens személyiségűek is, de nem ez a jellemző). A valódi domináns személynél ez "belülről jön".
2019. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És ti találkoztatok ilyennel?
2019. szept. 19. 23:50
 8/15 anonim ***** válasza:

Vannak.


20 éve mozgok a BDSM világában, kis hazánkon belül és túl.


Top vagyok, aki tudja, mit jelent, érti, aki nem, nem magyarázom.


10 éve szerelmi bánatomban két dominát levadásztam, noha mindig domináns voltam. Mindkettő elmondta, csak a pénzért csinálja, és a szíve mélyén NŐ, aki FÉRFIRE vágyik. Az érzékiség és a keménység keverékére.


Nos, ekkor találkoztam valódi dominákkal is. De ritkák.


Kevés nőből sugárzik fenségesség, tartás. Tudom, kevés férfiból is.


Magyarországon mindent leszólnak, az előző már azt is tudta, mi jön, de ne add fel. Nem lesz könnyű, de nem is lehetetlen.


F, 42

2019. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hogy ne lennenek:D talalkoztam mar parral. Persze ritkabb ez teny de aki ilyen beallitottsagu az ‘oszinten’ ‘termeszetenel fogva’ ilyen. Letezik persze. Ugy ahogy szubmissziv nok is vannak.

L

2019. szept. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ha téged ez nem izgat, akkor a világon nem létezhet olyan nő, akit esetleg igen. Logikus.

2019. szept. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!