Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon mi lehet annak a magyará...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet annak a magyarázata, hogy nő létemre piszkosul izgat, milyen érzés lehet megdugni egy férfit? Evolúciós zsákutca volnék? (26/L)

Figyelt kérdés

Sőt, továbbmegyek. A "sima, hagyományos" szex engem az esetek zömében abszolúte hidegen hagy, jó, ha havi 1-2 alkalommal kívánom meg. Viszont rendszeresen fantáziálok arról, hogy nekem tetsző férfiakat teszek magamévá felcsatolhatóssal, kikötözöm őket és saját kényem-kedvem szerint játszom velük. Izgat az adott férfi kiszolgáltatottsága.


Ugyanakkor nehezíti a dolgomat, hogy nagyon válogatós vagyok és csak akkor érzek szexuális vágyat egy adott személy iránt, ha már-már bálványként tekintek rá és/vagy megvan a kellő testi-lelki kötődés. Ergo, gyakorlatilag kizárt, hogy párkapcsolaton kívül belemennék ilyesmibe.


Olyannyira ritkán vágyom viszont a szexre (mármint arra a részére, hogy fizikálisan belém hatoljanak), hogy néha megfordul a fejemben, hogy aszexuális vagyok, esetleg demiszexuális, aztán rendre rá kell jöjjek, hogy, mint említettem, szimplán a hagyományos szex az, ami nem érdekel, viszont rendszeresen bizsergető vágyat érzek, ha arra gondolok, hogy keményen megdugok egy számomra vonzó férfit és/vagy uralkodom felette.


Ami talán még furcsább, hogy még azt is simán képes lennék végignézni és élvezni, ahogy a páromat egy másik férfi dominálja.


Jóllehet, a nők evolúciós szempontból inkább alárendeltnek vannak "programozva". Én viszont szexuális szempontól úgy érzem magam, mintha egy meleg férfi lelkét női testbe zárták volna. Tudom, furán hangzik, de talán így tudom leginkább körülírni a bennem kavargó érzéseket. Szó sincs róla, hogy az életben férfiasan viselkednék, vagy öltözködnék, de, ha szexre kerül a sor, valahogy nem érzem nőnek magam és talán nem is szeretném.


Miért vagyok ilyen furcsán bekötve?



2019. szept. 7. 20:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
13%
Lehet ezért nem lehet egy normális nőt találni kapcsolatra? Mindegyiknek van valami dilije? Ezért fog kihalni az emberiség!
2019. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem evolúciós zsákutca vagy, csak eltérnek a vágyaid az átlagostól, aminek összetett mentális okai vannak. Nem aszexuális vagy, hanem inkább BDSM és domináns típus (az ágyban). Sok férfi van aki haszonló partnert keres, ugyanez a szexuális vágya, sok sikert az egymásra találásra!
2019. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%

Nincs semmi gond veled, egyszerűen ez izgat.

Nekem bejönnek az ilyen lányok. Azért ezt jó párkapcsolat elején tisztázni, mert lehet hogy nem illenek össze a vágyaitok a kiszemelteddel és nem jó ha kapcsolat közben derül ki, hogy Téged egészen más izgat mint őt.


Az, hogy mitől lehet nem tudom, valószínű ennek is vannak mélyebb lelki okai gyerekkorból, családból, stb. De nem vagyok pszichológus, nem értek hozzá.

2019. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is néha előkerül a felcsati, csak én nem élezem annyira mint a pasim. Valamikor irtam erröl egyik kommenteben, hát elárasztottak privát üzenetekkel az itteni fiúk. Kb 6 vagy 7 fiú érdeklődőtt, azt hittem hogy csak az én pasim ilyen defektes. Tévedtem.
2019. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem kell aggódnod. Lehet, hogy te pl ettől vagy egyedi. :)
2019. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
24%
*a kérdés kifejtését még nem olvastam el
2019. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
39%

En nagyon birom az ilyen lanyokat :D


29/melegF

2019. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csak kiváncsi vagy, h milyen érzés lehet, vagy mit vált ki belőled ha a m@sik oldalon állsz.

Nem vagy ettől még furcsán bekötve.

L

2019. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
38%

Mert lehet, hogy elfojtott domináns tulajdonságaid vannak, és azt szeretnéd, ha lenne egy alárendelted.

Lábfétises dolgok nem tetszenek, amit egy férfival tetetnél?

2019. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ha lenne dominacsizmám (nem kizárt, hogy veszek egyet, ha találok hozzá megfelelő párt), azt megcsókolhatná az illető mondjuk szolga-úrnő szerepjáték keretében, máskülönben nem vonz különösebben a lábfétis. Viszont szeretek lábakat rajzolni, de ennek szimpla esztétikai okai vannak, szexuálisan nem indít be a dolog.
2019. szept. 7. 22:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!